Dzisiaj jest niedziela 20 września 2020, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17730) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 11oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Miało być przełamanie, a było lanie. Górnik przedo ... (0)Konin. Bańkowe szaleństwo na Chorzniu. Zabawa dla ... (3)

Wilczyn. Druhowie z OSP oferują pomoc w czasie pandemii

Dodano: 14.03.2020 10:39
Źródło: LM.pl

Pomożemy osobom starszym i samotnym - deklarują druhowie OSP Wilczyn. W związku z pandemią koronawirusa oferują zrobienie zakupów osobom w potrzebie.

Pomoc skierowana jest do osób starszych i samotnych zamieszkujących gminę Wilczyn. To właśnie te osoby są najbardziej narażone na zainfekowanie wirusem SARS-COV-2. - Pomoc będzie polegała na zrobieniu zakupów: środków spożywczych, higienicznych oraz leków - czytamy na profilu FB OSP Wilczyn.

Jednocześnie druhowie proszą o nienadużywanie tej propozycji. - Prosimy o wykorzystywanie naszej pomocy tylko w uzasadnionych przypadkach - czytamy. Osoby zainteresowane pomocą mogą skontaktować się z druhami pod nr telefonu: 603 785 623. 

fot. OSP Wilczyn

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wilczyn,   OSP Wilczyn,   druhowie,   epidemia,   pandemia,   koronawirus,   pomoc,   osoby starsze,   osoby samotne

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.