Dzisiaj jest poniedziałek 21 września 2020, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17822) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Idealnie nie było, ale wygrać się udało. MKS MOS p ... (0)Poznawali Radolinę. Młodzież i cykliści odkrywali ... (0)

Trzy nowe potwierdzone zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce

Dodano: 16.03.2020 12:33
Źródło: LM.pl

Trzy kolejne potwierdzone zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. To już dziesięć przypadków w województwie.

Pierwsza z trzech nowych osób, u których potwierdzono koronawirusa to kobieta w średnim wieku z powiatu poznańskiego. Jak informuje Tomasz Stube, kierownik oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, kobieta miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Obecnie jest w dobrym stanie zdrowia i przebywa w domu na kwarantannie.

Drugą osobą jest mężczyzna w średnim wieku, mieszkaniec powiatu poznańskiego. Jest on również w dobrym stanie zdrowia, ale przebywa pod opieką lekarzy szpitala zakaźnego w Poznaniu. Natomiast w szpitalu zakaźnym w Kaliszu znajduje się trzecia osoba, u której potwierdzono koronawirusa. To mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu krotoszyńskiego. Miał on kontakt z osobą, która wróciła z kraju transmisji koronawirusa. Jego stan lekarze określają jako średnio dobry.

  • Trzy nowe potwierdzone zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.