Dzisiaj jest piątek 27 listopada 2020, imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17345) SPORT FORUM FIRMY (5544) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: SPS Konspol znów pauzuje, Wilk ... (0)Wiceminister rolnictwa o przekazaniu miastu działk ... (4)

Nasze sprawy - zapowiedź. Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Dodano: 17.03.2020 07:32
Źródło: LM.pl

Od kilku dni żyjemy w niezwykłych warunkach. Zamknięta placówki oświatowe, domy kultury, kina,sklepy, ograniczony kontakt z urzędami, ośrodkami zdrowia. Ludzie, którzy pozostali w domach. Tak bronimy się przed koronawirusem.

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Jak pomóc najbardziej potrzebującym? Co robić, aby nie zwariować w trudnych czasach ? Na te pytania poszukamy odpowiedzi wspólnie z naszymi gośćmi.

Od 20.00 do waszej dyspozycji będzie adwokat Maria Ligęza-Turlakiewicz, która odpowie na pytania z zakresu prawa pracy. Połączymy się również z naszą redakcyjną koleżanką, która utknęła w Maroku i z radną Emilią Wasielewską, która tuż przed zawieszeniem lotów, dotarła z Madery do Konina a teraz, przebywa w domu na dobrowolnej kwarantannie i organizuje akcję pomocową dla konińskiego szpitala. Naszym gościem będzie również szef Miejskiej Biblioteki Publicznej, który rozpoczął akcję Widzialna Ręka Konin. Połączymy się także z blogerką Katarzyną Bazelą i porozmawiamy o domowych czworonogach podczas pandemii.

Możecie do nas przesyłać maile alert@lm.pl, zadawać pytania w komentarzach, a w trakcie transmisji udostępnimy link, za którego pośrednictwem będziecie mogli do nas zadzwonić.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze sprawyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zacznijmy używać bardziej konkretnych określen, jak ZARAZA , POMÓR .Wtedy dotrze to do większej ilości starszych osób.
Dodano: 17.03.2020 11:40    Przez: ~Elżbieta Musielak
Moja babcie reaguje na -słowa:morowe powietrze i kara boska.
Dodano: 17.03.2020 17:11    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.