Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17275) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Pożyczki bez baz dla zadłużonych

Materiał promocyjny

Dodano: 19.03.2020 13:29

Osoby w bazach BIK, KRD czy ERIF mogą mieć problem z uzyskanie pożyczki w instytucjach bankowych. Gdzie w takiej sytuacji warto szukać dodatkowej gotówki? Czy osoby zadłużone mają szansę na pożyczkę?

Finansowanie dla osób w bazach

Idealnym klientem w oczach pożyczkodawcy jest osoba, która posiada nieskazitelną historię kredytową. W przypadku wpisu w bazach, nasza sytuacja się pogarsza i lista firma, gdzie możemy uzyskać pożyczkę maleje. Jednak istnieją firmy, które pożyczą pieniądze nawet jeśli posiadamy zły wpis w bazach. W rankingu pożyczek dla zadłużonych na stronie https://pozyczka4you.pl/ możemy znaleźć te pozycje, dla których zły BIK nie stanowi problemu.

Z drugiej strony klienci zadłużeni mogą starać się o kredyt w banku. Jednak należy pamiętać, że dla banku nasza historia jest bardzo ważna i jeśli dany klient będzie w raporcie z baz miał negatywny wpis, jego wniosek zostanie natychmiast odrzucony. Banki nie ryzykują pożyczania pieniędzy osobom, które wcześniej miały problemy ze spłatą rat.

Komornika a pożyczka

Dla bardzo zadłużonych osób, które poza zły wpisem w bazach mają komornika również istnieje szansa. Jest niewiele firm, które zaryzykują pożyczenia, jednak istnieją. Na samym początku warto sprawdzić stan zadłużenia u komornika. O tym jak to zrobić napisaliśmy w artykule: https://pozyczka4you.pl/jak-sprawdzic-stan-zadluzenia-u-komornika/ Następnie musimy naleźć qodpowiadnią firmę, która będzie gotowa zaryzykować. W takiej sytuacji musimy być gotowi, na to że pożyczkodawcą będzie potrzebował od nas dokumenty potwierdzające naszą aktualną sytuację finansową. Proces wnioskowania może się nieco wydłużyć jak i decyzja, jednak nie powinno to być problemem w momencie kiedy staramy się o dodatkową gotówkę.

Świadome pożyczanie

W dobie Internetu i dostępnych ponad 100 ofert pożyczek pozabankowych powinniśmy być świadomi ryzyka, jakim za sobą niesie pożyczanie pieniędzy. Każde opóźnienie w spłacie może powodować wiele konsekwencji, od wysokich odsetek po telefony z działu windykacyjnego. Pożyczajmy z rozwagą. Zanim wypełnimy wniosek, zastanówmy się czy to jest ostatnia deska ratunku na nasze potrzeby.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożyczka,   finanse osobiste,   pieniądze,   kredytDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.