Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18029) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

W poznańskim szpitalu zmarła 37-latka zakażona koronawirusem

Dodano: 22.03.2020 09:54
Źródło: LM.pl

Zmarła 37-letnia mieszkanka Wielkopolski, która zakażona była koronawirusem. Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane.

Do tej pory z potwierdzonym koronawirusem odnotowano 31 przypadków. Tylko wczoraj badania wykazały zakażenie u pięciu osób, w tym młodego mężczyzny przebywającego na kwarantannie w powiecie czarnkowsko-trzcianecki, kobiety w średnim wieku z powiatu śremskiego przewiezionej do szpitala w Poznaniu, młodego mężczyzny z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w kwarantannie domowej, dziecka z powiatu poznańskiego przebywającego w szpitalu i kobiety w średnim wieku z powiatu poznańskiego objętej kwarantanną domową. Wszyscy pacjenci są w stanie dobrym. Niestety dzisiaj rano w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która została przetransportowana w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami ze szpitala w Wolicy, koło Kalisza. Jak informuje Tomasz Stube, kierownik oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, aktualnie trwa oczekiwanie na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci 37-latki. To druga osoba zakażona koronawirusem, która zmarła w Wielkopolsce.

W Koninie i powiecie konińskim nie stwierdzono przypadków zakażenia koronawirusem COVID-19. Zgodnie z informacją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie, na 21 marca godz. 12.00 objętych nadzorem jest 21 osób, hospitalizowanych – 6 osób, objętych kwarantanną domową – 202 osoby ( 27 z kontaktu i 175 granicznych), a 4 osoby objęte są izolacją domową.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Taaa nie dolewać oliwy do ognia, nie panikować, żyć normalnie tak jak Włosi. I jak to im wyszło? Patrząc na liczbę ofiar raczej zalecałbym strach i przesadną ostrożność.
Dodano: 22.03.2020 13:12    Przez: ~Adam

KOMENTARZE

Obecna sytuacja to nic innego jak m.in badanie zdrowia wśród społeczności na świecie . Jak często odbywa się zachorowlność , czy nic się nie zmieniło w społeczeństwie. Do tego dochodzi również wątek gospodarczy i ekonomiczny jak i również zachowania psychologiczne społeczne w danym okresie jaki przechodzimy . Na świecie nic szczególnego się nie dzieje ludzkość przechodzi test , więc sami nie dolewajmy oliwy do ognia i nie panikujmy . Więcej wiary i optymizmu .Proszę spojrzeć bardziej na trzeżwo na problem zachowując rozwagę w tym co się dzieje . Zapewne jest wiele rzeczy nie zrozumiałych dla społeczeństwa ale rząd również przechodzi test ale czy go przejdzie społeczność sama oceni obecny rząd. Uważam , że słabo im to idzie wprowadzając w społeczeństwie rozsianą panikę ... może o to im chodzi żeby ludzie panicznie się bali bo przecież co nie którzy skończyli tragicznie nie wytrzymując napięcia nerwowego ??? Juz są takie oznaki w PL
Dodano: 22.03.2020 10:37    Przez: samuraj
Taaa nie dolewać oliwy do ognia, nie panikować, żyć normalnie tak jak Włosi. I jak to im wyszło? Patrząc na liczbę ofiar raczej zalecałbym strach i przesadną ostrożność.
Dodano: 22.03.2020 13:12    Przez: ~Adam

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.