Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17157) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (6)Nocny pożar w Golinie. Jeden samochód doszczętnie ... (6)

ZUS uruchomił dodatkowe infolinie w związku ze świadczeniami

Dodano: 22.03.2020 10:29
Źródło: LM.pl

Dodatkowe trzy infolinie dla klientów uruchamia Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzwonić można tylko w dni robocze.

Dziennie konsultanci infolinii ZUS odbierają 6,5 tysiąca rozmów związanych ze świadczeniami chorobowymi związanymi z koronawirusem. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00 można dzwonić na numer (22) 560-16-00. Teraz ZUS uruchomił kolejne trzy numery, pod którymi dyżurować będą eksperci ZUS.

Pod numerem (22) 290-87-01 można uzyskać informacje na temat świadczeń z powodu poddania się kwarantannie lub izolacji, a także na temat zasiłków opiekuńczych na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły. Dzwoniąc pod numer (22) 290-87-02 uzyskać można kompleksową obsługę w sprawach wsparcia dla przedsiębiorców, a pod numerem (22) 290-87-03 skonsultować się w sprawach odwołanych badań lekarskich i rehabilitacji leczniczej. Dodatkowe linie działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, ZUS ogranicza obsługę bezpośrednią w placówkach. Kontaktować można się poprzez e-mail: cot@zus.pl lub przez formularz zapytania na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.