Dzisiaj jest sobota 19 września 2020, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17831) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Bańkowe szaleństwo na Chorzniu. Zabawa dla ... (0)Piłkarska kolejka: Drugi beniaminek na drodze Górn ... (0)

Miasto Konin na bieżąco wspiera jednostki w czasach pandemii 

Dodano: 26.03.2020 09:47

Miasto Konin na bieżąco wspiera jednostki działające na rzecz mieszkańców w walce z koronawirusem.

- Doposażyliśmy strażaków OSP Chorzeń w środki ochrony osobistej – informuje prezydent Konina, Piotr Korytkowski w środowym raporcie. - Przekazaliśmy namiot dla Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Koninie z przeznaczeniem na punkt zmiany odzieży dla ratowników medycznych. Doposażyliśmy pracowników Banku Żywnościowego w Koninie w środki ochrony osobistej. Pozyskaliśmy z Banku prowiant, który przekazaliśmy ratownikom medycznym, druhom OSP Chorzeń oraz funkcjonariuszom Straży Miejskiej pełniącym służbę. Zamówiliśmy systemy nagłaśniające do nadawania komunikatów, które zostaną zamontowane na pojazdach Straży Miejskiej (informacja dla mieszkańców).

Podczas sesji Rady Miasta Konina radni jednogłośnie zdecydowali o wsparciu finansowym dla konińskiego szpitala. Miasto przekaże 100.000 złotych na zakup samochodu do przewożenia próbek badawczych oraz na zakup materaców przeciwodleżynowych. Jednogłośnie radni przyjęli propozycję, by rodzice nie płacili za pobyt dziecka w żłobku miejskim w sytuacji, kiedy placówka zawiesza lub zamyka swoją działalność. Odpłatność ta będzie proporcjonalna do liczby dni, w których dziecko przebywało w placówce.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin,   koronawirus,   raport prezydenta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czas na dalszy scenariusz , gdzie wszystkie inwestycje zostaną - zostały wstrzymane w Koninie. Czemu jeszcze prezydent o tym nie mówi ? Nie będzie pieniędzy na dalsze rozbudowy dróg , wiadukty , czy też parkingi lub inne inwestycje w Koninie . Rzeczywistośc będzie taka o czym się za chwilę dowiemy . Konin rozkopany na max- a i nie przejezdy. Sami widzimy z jaką jakością dróg obecnie musimy sie borykać , i widzimy na co dzień na drogach , dziury , zwężenia , nie przejezdne , do otwarcia wiaduktu Paderewskiego jescze nam daleko i przed nami długa droga . Pytanie po co został zamknięty odcinek Okólna , który w dobie kryzysu obecnego bardzo by się przydał dla zahamowania zakorkowanych ulic w Koninie .Same tylko utrudnienia w Koninie bez żadnego przewidywania , takie mamy władze obecne.
Dodano: 26.03.2020 10:18    Przez: max
Wszystko się zgadza, ale najwyższą wartością jest życie człowieka!
Dodano: 26.03.2020 14:07    Przez: ~Ela

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.