Dzisiaj jest piątek 27 listopada 2020, imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17313) SPORT FORUM FIRMY (5544) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Świąteczna Zbiórka Żywności w sklepach potr ... (2)Konin. Biblioteka w ograniczonej formule zaprasza ... (2)

Kleczew. Letnie kolonie dla dzieci odwołane z powodu epidemii

Dodano: 26.03.2020 11:06
Źródło: LM.pl

W drugiej połowie lipca do Międzywodzia miały pojechać dzieci z terenu gminy Kleczew. Nie pojadą, władze Kleczewa musiały bowiem odwołać kolonie z powodu epidemii koronawirusa.

W tym roku zapisy na kolonie dla dzieci z terenu gminy Kleczew miały być prowadzone w nowy sposób, jak ocenia burmistrz Mariusz Musiałowski - bardziej przejrzysty i uczciwy. Miał to być wstęp do większych zmian, od przyszłego roku pierwszeństwo w zapisach na kolonie miałyby dzieci, które jeszcze w nich nie uczestniczyły. W tym roku kolonie miały odbyć się w drugiej połowie lipca w Międzywodziu.

W czwartek władze gminy poinformowały jednak, że w tym roku kolonie się nie odbędą. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii koronawirusa Centrum Usług Wspólnych w porozumieniu z burmistrzem Mariuszem Musiałowskim podjęło decyzję o odwołaniu wyjazdu. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kleczew,   kolonie,   odwołane kolonie,   Mariusz Musiałowski,   epidemia,   koronawirusDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.