Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18660) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Konin. Giełda pomysłów fundacji "Podaj dalej" na czas w domu

Dodano: 27.03.2020 14:02
Źródło: LM.pl

Znaleźli sposób na przetrwanie narodowej kwarantanny. Podopieczni, pracownicy i współpracownicy konińskiej fundacji „Podaj dalej” nagrywają filmy, w których inspirują do działania i umilają czas spędzany w domu.

To trudny czas dla wszystkich. Inicjatywa „Podaj dalej” może pomóc nie tylko w zagospodarowaniu czasu, ale też w podniesieniu swoich kwalifikacji, aktywności fizycznej oraz zdobywaniu nowych umiejętności kulinarnych.

- Chcemy się podzielić tym co umiemy i wspólnie przetrwać ten czas – mówi Zuzanna Janaszek – Maciaszek.

W mediach społecznościowych można znaleźć filmy z opisem #giełdapomysłówpodajdalej. Jest tam instrukcja szycia masek, przygotowania łapacza snów, stworzenia własnego aniołka szczęścia, ale też zabawa guzikami, domowy tor wyścigowy, treningi i przepisy, na przykład na zupę mleczną małego Fabiana. To nie wszystko. Wspólnie można też spędzić czas. Jutro (w sobotę) o godz. 12.00 obejrzeć będzie można bajkę o trzech świnkach, którą przygotował 12-letni Ignaś z rodziną.

fot. Fundacja "Podaj dalej"

  • Konin. Giełda pomysłów fundacji "Podaj dalej" na czas w domu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.