Dzisiaj jest piątek 30 października 2020, imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16933) SPORT FORUM FIRMY (5540) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Dodatkowe źródło ogrzewania dla ... (0)Medyk razem ze Strajkiem Kobiet. Opaski i flagi w ... (10)

Konin. Trzecia osoba z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem

Dodano: 30.03.2020 12:40
Źródło: LM.pl

Trzeci potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem. To mieszkaniec powiatu konińskiego.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie potwierdziła trzeci przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Jak informuje dyrektor Agnieszka Dybała – Kamińska, jest to osoba z kontaktu z potwierdzonym wcześniej przypadkiem koronawirusa i została objęta izolacją domową.

Na dzisiaj objętych kwarantanną jest w Koninie i powiecie konińskim 883 osoby, z tego 34 osoby z kontaktu i 849 granicznych. Objętych izolacją domową jest 9 osób, a w nadzorze epidemiologicznym – 13 osób.

  • Konin. Trzecia osoba z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Święty Boże, Święty mocny,Święty a NieśmiertelnyZmiłuj się nad nami... Od Powietrza, Głodu, Ognia i Wojny Wybaw Nas Panie! Od nagłej i niespodzianej śmierciZachowaj nas Panie! My grzeszni Ciebie Boga prosimyWysłuchaj nas Panie! Amen.
Dodano: 30.03.2020 13:35    Przez: Tomasz
a na fejsbukach robią akcje aby przywrocić mozliwość 50 osób na mszach w kościele... tak mnie zastanawia czy to sa odpowiedzialni ludzie ,???? jestem wierzacy, katolik, rzadko chodzę do kościoła. Ale czy zgromadzenia w kościele z dużą ilością osób jest bezpieczne?
Dodano: 30.03.2020 14:13    Przez: ~oj
Chyba jest napisane...z powiatu konińskiego, przecież nie podadzą z imienia i nazwiska 🤐
Dodano: 30.03.2020 13:16    Przez: Bernarda Marciniak
avatar Czy Bóg to istota upośledzona umysłowo że wciąż wysłuc**je klepania na okrągło tego samego? Przecież modlitwa ma być rozmową z Bogiem,a nie klepaniem formułek. W Ewangelii Mateusza 6:7-8 napisano - " Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie." - myśleć ludzie!!!! Klepanie formułek Kler wymyślił, jak 90% ludzi nie umiało czytać i uczono ich na pamięć modlitw i tak zostało do dziś. Ale Pan Jezus tak nie uczył!
Dodano: 30.03.2020 16:24    Przez: Pulsar71
Była akcja na 5 osiedlu na Wyzwolenia. Widziałem jak ekipa robi dezynfekcję.
Dodano: 30.03.2020 14:44    Przez: Glos

KOMENTARZE

Można wiedzieć skąd?
Dodano: 30.03.2020 13:02    Przez: Kiniu
Chyba jest napisane...z powiatu konińskiego, przecież nie podadzą z imienia i nazwiska 🤐
Dodano: 30.03.2020 13:16    Przez: Bernarda Marciniak
Pisze się Z kąd.
Dodano: 30.03.2020 18:56    Przez: gembird12
Święty Boże, Święty mocny,Święty a NieśmiertelnyZmiłuj się nad nami... Od Powietrza, Głodu, Ognia i Wojny Wybaw Nas Panie! Od nagłej i niespodzianej śmierciZachowaj nas Panie! My grzeszni Ciebie Boga prosimyWysłuchaj nas Panie! Amen.
Dodano: 30.03.2020 13:35    Przez: Tomasz
avatar bozia po polski kuma ?
Dodano: 30.03.2020 14:19    Przez: zx
Największa plaga na ziemi która ją niszczy to ludzie, Bóg zesłał na ziemię coś co zabija tylko ludzi. Szach mat
Dodano: 30.03.2020 14:55    Przez: _k***siarz_
Tomasz-przestań jęczeć chłopie i nie rób tu kruchty.
Dodano: 30.03.2020 15:24    Przez: Grzech Walerian
avatar Czy Bóg to istota upośledzona umysłowo że wciąż wysłuc**je klepania na okrągło tego samego? Przecież modlitwa ma być rozmową z Bogiem,a nie klepaniem formułek. W Ewangelii Mateusza 6:7-8 napisano - " Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie." - myśleć ludzie!!!! Klepanie formułek Kler wymyślił, jak 90% ludzi nie umiało czytać i uczono ich na pamięć modlitw i tak zostało do dziś. Ale Pan Jezus tak nie uczył!
Dodano: 30.03.2020 16:24    Przez: Pulsar71
Pulsar71 buk nie istnieje tak samo jak święty mikołaj kiedy dorośniesz
Dodano: 30.03.2020 17:01    Przez: _k***siarz_
Jakoś kiepsko to idzie temu twojemu bogu. Albo ma to w poważaniu, albo nic nie może. Nie przemawia do mnie modlenie się do boga, który robi sobie takie eksperymenty. Zajęty teraz czymś jest, że trzeba go prosić, żeby zadbał o swoje stado?
Dodano: 30.03.2020 17:52    Przez: Koninmojemiasto
I jak tu ich nie lubić-z orędzia abp.Dzięgi:"nie lękaj się siostro i bracie przyjmować komunii na kolanach i do ust". Jest w tym jakaś perwersja...
Dodano: 30.03.2020 18:56    Przez: Grzech Walerian
a na fejsbukach robią akcje aby przywrocić mozliwość 50 osób na mszach w kościele... tak mnie zastanawia czy to sa odpowiedzialni ludzie ,???? jestem wierzacy, katolik, rzadko chodzę do kościoła. Ale czy zgromadzenia w kościele z dużą ilością osób jest bezpieczne?
Dodano: 30.03.2020 14:13    Przez: ~oj
Była akcja na 5 osiedlu na Wyzwolenia. Widziałem jak ekipa robi dezynfekcję.
Dodano: 30.03.2020 14:44    Przez: Glos
Wiem że RODO srodo ale mogliby mówić skąd są zarażeni
Dodano: 30.03.2020 16:43    Przez: Anna Więckowska
Takich zarażonych nosicieli chodzących po ulicach Konina są setki a tu kilka przypadków wykrytych i jaki dramat, szkoda, że pandemia grypy nawiedzające każdego roku była bagatelizowana. A gdzie antyszczepionkowcy podziali się, czyżby wstyd należeć do takiego elitarnego klubu. Przygotujcie się na setki zrażonych w Koninie za 2 tygodnie, maseczki nie pomogą, jak nie zachorujesz teraz to w następnym szczycie, który przypadnie w listopadzie. Amen
Dodano: 30.03.2020 17:41    Przez: gembird12
avatar Co ma grypa do koronawirusa?
Dodano: 30.03.2020 18:11    Przez: Pulsar71