Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17182) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Biblioteka będzie miała patronkę. Radni za Zofią U ... (0)Farmy fotowoltaicznej nie będzie. Nie było większo ... (3)

Skulsk. Nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Dodano: 31.03.2020 11:08

W gminie Skulsk uchwalono nowe stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Stawki obowiązywać będą  od 1 kwietnia 2020r. Zgodnie z uchwałą od 1 kwietnia 2020 r. miesięczne stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynoszą:

- 15 zł miesięcznie od danego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość – z wystawieniem bioodpadów (worek brązowy)

- 14 zł miesięcznie od każdego mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość – bez bioodpadów. W przypadku ulgi związanej z kompostowaniem bioodpadów, właściciel nieruchomości nie otrzyma worków, ma całkowity zakaz wystawiania bioodpadów.

Zmienione stawki nie wiążą się z koniecznością składania nowej deklaracji i obowiązują do czasu zmiany danych mających na wpływ wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi określonej w deklaracji ( np. zmiana ilości osób zamieszkujących daną nieruchomość zw. z narodzinami, zgonem, zmiany miejsca zamieszkania).

Wszelkie zmiany danych należy zgłaszać w terminie do 10 dnia  miesiąca następującego po miesiącu w, którym nastąpiła zmiana: w Urzędzie Gminy w Skulsku pok. Nr. 13  w formie papierowej, bądź drogą mailową.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Skulsk,   opłaty za śmieci,   gmina Skulsk,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.