Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18541) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)Hit transferowy Medyka Konin. Klaudia Fabová nową ... (0)

Konin. W Dniu Autyzmu zaświeć się i pomaluj świat na niebiesko

Dodano: 2.04.2020 09:06

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Koninie inaczej niż zwykle włącza się w obchody przypadającego 2 kwietnia Dnia Autyzmu. Tym razem wirtualnie.

- Tradycyjnie już, jak co roku pragniemy włączyć się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Chcemy razem budować zrozumienie i akceptację dla osób z autyzmem. Kolor niebieski jest symbolem solidarności z osobami z autyzmem, dlatego my też zapalamy się na niebiesko. Na naszej stronie prezentujemy prace plastyczne uczniów pod wymownym tytułem "Pomaluj mój świat na niebiesko". Bardzo dziękujemy uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie, kreatywność i oryginalne pomysły.

 

  • Konin. W Dniu Autyzmu zaświeć się i pomaluj świat na niebiesko
  • Konin. W Dniu Autyzmu zaświeć się i pomaluj świat na niebiesko

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.