Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18508) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)Hit transferowy Medyka Konin. Klaudia Fabová nową ... (0)

Konin. Komitet M. Kidawy-Błońskiej nie zgłosi członków do komisji

Dodano: 2.04.2020 11:55

W trosce o bezpieczeństwo Polaków nie będziemy zgłaszać kandydatów na członków komisji wyborczych w Koninie i powiecie konińskim – poinformował komitet wyborczy.

- W związku z postępująca epidemią koronawirusa i powszechnym zagrożeniem zdrowia i życia Polaków, w  tym członków obwodowych komisji wyborczych, mając także na względzie stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 marca 2020, w którym wzywa do „współdziałania w sprawach wyborów z uwzględnieniem zdrowia i życia wyborców, jak i dla dobra RP” informujemy, że komitet wyborczy M. Kidawy-Błońskiej nie zgłosi kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w mieście Koninie i powiecie konińskim w wyborach na prezydenta RP zaplanowanych na 10 maja 2020 - tak brzmi komunikat. 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jak lubisz starsze Panie to wyjdź na miasto między 10-12.spotkasz dużo więcej wartościowych KOBIET
Dodano: 2.04.2020 12:55    Przez: ~haha
avatar Byłem wczoraj w Lidlu, kilkakrotnie ludzi więcej niżeli największej frekwencji w lokalu wyborczym, do tego obsugi ze 4 razy więcej nieżeli w komisji wyborczej, Lidl otarty przez od 6 do 22 przez sześć dni w tygoniu, , przez tydzień przewija się mnóstwo ludzi , ruch ludzi w jeden dzień przez lokal wyborczy to pryszcz w porównaniu z tym co się przewija przez tydzień.Problem jest w tym że kadydaci Prezydenta Dudy są bez szans, to miernoty intelektualne i moralne, klęska opozycji będzie ogromna.Do ludzi dotarło podczas pandemii że opozycja to szkodnicy, życzacy źle Polsce i Polakom, wytarczy zacytować Panią Małgosię,, - Konstytucja ważniejsza niż życie".Polacy zobaczyli czym jest opozycja to jej koniec, wlkower lokanych działaczy tylko to potwierdza.Tak trzymać , my Polacy nie będziemy po was płakać podobnie jak nie płaczemy po Krasnej Armi.Oby wasz polityczny trup nie wypełzł już nigdy z grobu.
Dodano: 2.04.2020 14:03    Przez: Tomasz Kobrzycki
Xxx za PO nie było ani socjalu ani służby zdrowia. Były miliony dla wybranych i nic więcej
Dodano: 2.04.2020 16:36    Przez: Romek Ress
Tej intelektualnej analfabetce nic nie jest w stanie już pomóc. Nawet przesunięcie wyborów o 20 lat 🤣 Myślę, że powinna jeszcze obiecać ludziom po sto milionów, jak jej "godny" poprzednik w różowych okularach 🤣
Dodano: 2.04.2020 15:41    Przez: Freemind
Jak nisko trzeba upaść żeby tak dać się wykorzystać przez swoich kolegiów z PO. Chciała być prezydentem a jest popychadłem "soku z buraka"
Dodano: 2.04.2020 19:14    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

Ostatnio jak byłem w komisji to z PO dali taką Panią po 65 . Niby sympatyczna, ale gdy przyszło więcej osób to zakręcona na Maksa, gdy wjechała Pani na wózku koło 90tki z opiekunem to nie wiedziała kompletnie jak wydać kartę do głosowania (chociaż wcześniej na szkoleniu wszystko wyjaśniali), a gdy przyszło do liczenia w nocy to tylko zamęt siała.
Dodano: 02.04.2020 12:28    Przez: Romek Ress
avatar Popieram takie decyzje. Każdy może nie brać udziału w wyborach. Im mniej uczestników, tym mniej kłopotów organizacyjnych i większe szanse dla kandydata uczestniczących. Oszczędność czasu i środków. Nie ma tego złego, co na dobre....
Dodano: 02.04.2020 20:10    Przez: Józef Bąk
Zechce Pan podać numer komisji i swe prawdziwe nazwisko ? Takimi bajkami, to nowe elity z PiS mogą oczarować jedynie członków klubów Gazety Polskiej. Ma Pan wsparcie neo bolszewika Józefa Bąka. Razem stanowicie Panowie iście cyrkową parę. A Wasz popisowy numer, to opowiadanie bajek.
Dodano: 02.04.2020 20:48    Przez: Alfred Michalczyk
Panie Alfredzie to była komisja w świetlicy w Niesłuszu,przy ul.Przemysłowej, na przeciw Konwartu. Pan Maciej N.był wiceprzewodniczącym wtedy.A to były przedterminowe wybory do parlamentu RP gdy PO z Donaldem Tuskiem objęło władzę. Nie pamiętam nazwiska tej Pani, ale sama powiedziała, że córka z Platformy ją wciągnęła do komisji. Pozdrawiam
Dodano: 02.04.2020 21:24    Przez: Romek Ress
avatar Podobno przykładem zabłyśnie cały lokalny PIS i sami się zgłoszą do największych komisji wyborczych. Zosia CPN, Jacek PZPR i Robert MARMUR zasiądą w komisjach kobyłach i pokażą że jakiegoś koronawirusa się nie boją.
Dodano: 02.04.2020 22:13    Przez: Hans Gruber
Jak by mi sie chciało iść na te wybory,to bym zagłosował na Kidawe,bo-jak by nie patrzeć,jest i tak najładniejsza ze wszystkich tych nieszczęsnych kandydatów.
Dodano: 02.04.2020 12:34    Przez: Grzech Walerian
jak lubisz starsze Panie to wyjdź na miasto między 10-12.spotkasz dużo więcej wartościowych KOBIET
Dodano: 02.04.2020 12:55    Przez: ~haha
Czytaj uważnie-napisałem "najładniejsza",ale jak uważasz,że inny kandydat jest ładniejszy i młodszy,to go sobie wybieraj...
Dodano: 02.04.2020 15:30    Przez: Grzech Walerian
Widzisz, że PiS robi ukłon dla Ciebie? Ma być głosowanie przez Pocztę Polską. Zagłosujesz bez wychodzenia z domu. Są kraje gdzie głosują przez internet a u Nas boją się głosowania na karcie wyborczej wysłanej z domu? Dziennie w Polsce bez korona wirusa umiera 1115 osób w tym 10 pod kołami samochodów. Nowotwór dziennie zabija z 300 osób a mamy odwołać wybory przez wirus zabijający kilka osób dziennie? W Anglii czy Hiszpanii umiera po 700 osób dzienni i nikt sklepów nie zamyka, gospodarka pracuje. Znaczy to, że skoro można pracować bo gospodarka się liczy by kraj nie upadł to znaczy, że można też głosować i zrobić wybory. Jak zamkniemy kraj tak jak Włochy i zatrzymamy niemal całą gospodarkę to się zgadzam, że wybory można przesunąć. Do tego czasu nie róbmy POwizny - wprowadzić stan wyjątkowy tylko po to by wybory odsunąć. Stan wyjątkowy to można zrobić na etapie 15000 hospitalizowanych a nie teraz.
Dodano: 02.04.2020 23:16    Przez: Marcin Swoinski
jaka wiocha , są ludzie co jeszcze na ich płotach wisi ten jedyny ich upragniony kandydat na prezydenta -co za wstyd przyznawać się do pis-u . no chyba że stanowsika dostali od pisu więc musza być wierni dłuuuugo Gospodarka pada- zwalić to na PO ?
Dodano: 02.04.2020 13:40    Przez: wielbicielpisu
czyli PO miała rację mówiąc że nas nie stać na socjal , albo socjal albo służba zdrowia , a PO ma tyle poparcia bo jeszcze was nie pozwalniali wielbiciele sekty pisowskiej ale znając was to i tak będzie wina PO
Dodano: 02.04.2020 16:09    Przez: xxx
Skoro nie chcesz aby była wina PO, to się teraz nie pchaj. PiS póki co próbuje samodzielnie wziąć odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Poczekaj kilka lat aż się wszystko skończy i wtedy ich na spokojnie odsuniesz od władzy i rozliczysz. Polska teraz walczy z epidemią, zaraz nastąpi historyczny kryzys (tak jak sobie życzy liście)więc pozwólcie partii rządzącej zmierzyć się z tym, na prawdę świat i Polską teraz nie potrzebują awantury.
Dodano: 02.04.2020 16:35    Przez: Romek Ress
Xxx za PO nie było ani socjalu ani służby zdrowia. Były miliony dla wybranych i nic więcej
Dodano: 02.04.2020 16:36    Przez: Romek Ress
za PO nie było socjalu, były inwestycje w państwo, podniecaliście się ośmiorniczkami gdy teraz gościu dla idei zarobił na bezpłatnym urlopie przez 4 lata 400 tys zł ,Tusk posadził swoich 400 kolegów na stołkach w spółkach państwa w 4 lata, sekta pisowska w jeden rok ponad 1000 , getback przeskoczył Ambergold 3-krotnie,dodajmy do tego SKOK-i Banasia, "eskperta" od kupowania ziemi za 700 tys zł który teraz jest premierem i krzywoprzysięzcę .. więcej ? sprzedaliście siebie i Polskę za 500 zł - targowica to wy , plują wam w twarz a wy mówicie że deszcz pada , a to wszystko za 500 zł " ludzie są tacy głupi , że to działa.niesamowite"
Dodano: 02.04.2020 18:31    Przez: xxx
Xxx były inwestycje w państwo, czy w prywatne interesy Bogatych??? Gdyby PO nie przegrało wyborów dziś byśmy nie mieli nawet Poczty Polskiej i prawdopodobnie pocztowcy nie byliby pocztowcami tylko świadczyliby usługi bez urlopów jako podwykonawcy. Gdyby PO nie przegrało wyborów dziś nie płacili byśmy za przejazd autostradą z Konina do Nowego Tomyśla, tylko także za drogi krajowe...kto nie wierzy niech się zastanowi co robią pobudowane bramki choćby na drodze z Torunia do Bydgoszczy ....
Dodano: 02.04.2020 21:50    Przez: Romek Ress
bredzisz romuś, czyli boisz się o swój socjal a Polskę masz gdzieś , podałeś przykłady podane ci przez pisdusi ? powiedz ilu pisowskich nominatów bogaci się i doi Polskę - przeszkadza ci to ? nie ? sam dostałeś stołek od pis-u ? pod rządami pis-u Polska pada na twarz , to się dopiero romuś zaczyna i będziesz biedny w pisowskim kraju . Była koniunktura nie dzięki sekcie pisowskiej , a jutro dzięki sekcie pisowskiej wylądujesz na bezrobociu i znowu będzie krzyk że to wina PO
Dodano: 03.04.2020 15:46    Przez: xxx
avatar Byłem wczoraj w Lidlu, kilkakrotnie ludzi więcej niżeli największej frekwencji w lokalu wyborczym, do tego obsugi ze 4 razy więcej nieżeli w komisji wyborczej, Lidl otarty przez od 6 do 22 przez sześć dni w tygoniu, , przez tydzień przewija się mnóstwo ludzi , ruch ludzi w jeden dzień przez lokal wyborczy to pryszcz w porównaniu z tym co się przewija przez tydzień.Problem jest w tym że kadydaci Prezydenta Dudy są bez szans, to miernoty intelektualne i moralne, klęska opozycji będzie ogromna.Do ludzi dotarło podczas pandemii że opozycja to szkodnicy, życzacy źle Polsce i Polakom, wytarczy zacytować Panią Małgosię,, - Konstytucja ważniejsza niż życie".Polacy zobaczyli czym jest opozycja to jej koniec, wlkower lokanych działaczy tylko to potwierdza.Tak trzymać , my Polacy nie będziemy po was płakać podobnie jak nie płaczemy po Krasnej Armi.Oby wasz polityczny trup nie wypełzł już nigdy z grobu.
Dodano: 02.04.2020 14:03    Przez: Tomasz Kobrzycki
mafia pisowska w natarciu- po ile te wpisy ?
Dodano: 02.04.2020 16:12    Przez: xxx
Kobrzycki, znów nadajesz? Same kłamstwa wypisujesz, sam dzisiaj w Lidlu byłem, na Kleczewskiej, dużo mniej ludzi niż zwykle, kolejki z dużymi odstępami... Duda? Tylko do tik-toka się nadaje i pląsania jak Pereira przy szafie. Ludzie PiS po epidemii pogonią... nie ma w szpitalach masek, płynów odkażających, strojów ochronnych... idź, zakłamany, zły człowieku. Żebyś nie musiał się przekonać o swoich kłamstwach na własnej skórze...
Dodano: 02.04.2020 16:36    Przez: Jakub Wawrzecki
Miernota intelektualna ukrywająca się pod mianem ''Tomasz Kobrzycki'' jak zwykle rzuca łajnem i innymi nieczystościami. Trzeba mieć klapki na oczach i zryty mózg , by w dobie pandemii zagrażającej byt wielu ludzi wypisywać tyle bredni. Kiedy Pan oprzytomnieje ?
Dodano: 02.04.2020 20:23    Przez: Alfred Michalczyk
Tej intelektualnej analfabetce nic nie jest w stanie już pomóc. Nawet przesunięcie wyborów o 20 lat 🤣 Myślę, że powinna jeszcze obiecać ludziom po sto milionów, jak jej "godny" poprzednik w różowych okularach 🤣
Dodano: 02.04.2020 15:41    Przez: Freemind
Wyznawcy PO to sekta. Do nich nie docierają argumenty. A zwykłym ludziom po prostu żyje się lepiej kiedy rządzi PIS... Aferzysci wyją z bólu, co nawet tutaj po komentarzach widać. Złote czasy na oszustwa się skończyły, bezpowrotnie... Konfederacja i Bosak to dobra alternatywa dla przedsiębiorców.
Dodano: 02.04.2020 18:26    Przez: Grz.
Jak nisko trzeba upaść żeby tak dać się wykorzystać przez swoich kolegiów z PO. Chciała być prezydentem a jest popychadłem "soku z buraka"
Dodano: 02.04.2020 19:14    Przez: ~Edek
piękno kobiety to nie tylko uroda ale przede wszystkim WNĘTRZE.
Dodano: 02.04.2020 20:27    Przez: ~haha
O gustach się nie dyskutuje,ale żeby zaraz Sobecka?
Dodano: 03.04.2020 09:53    Przez: Grzech Walerian
Spaliłabym się ze wstydu przed światem, gdyby to coś zostało prezydentem!
Dodano: 03.04.2020 11:23    Przez: ~EM
WYNOCHA od polityki M.K.B !!!Do "DUMU" parzybrodę gotować!!!
Dodano: 03.04.2020 12:01    Przez: ~E