Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18568) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Wielkopolska. 246 osób zakażonych koronawirusem. Krzywa rośnie

Dodano: 5.04.2020 10:15

W Wielkopolsce jest 246 osób zakażonych koronawirusem, w tym 14 osób zmarło. Kolejne osoby zakażone koronawirusem w Wielkopolsce. Są to:

- 76-letni mężczyzna  z powiatu kaliskiego. Jest w stanie  średnio dobrym. Leży w szpitalu zakaźnym w Koninie. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 71-letnia kobieta z powiatu ostrzeszowskiego. Jest w stanie średnio dobrym, leży w szpitalu zakaźnym w Poznaniu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, 

- 37-letnia kobieta z powiatu kaliskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 24-letnia kobieta z powiatu kaliskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, 

- 29-letnia kobieta z powiatu jarocińskiego. W stanie dobrym przebywa w szpitalu w Kaliszu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, 

- 77-letnia kobieta z powiatu ostrzeszowskiego. W stanie średnio ciężkim. Przebywa w szpitalu zakaźnym w Poznaniu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 59-letnia kobieta z powiatu gnieźnieńskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Wróciła z zagranicy,  

- 50-letnia kobieta z powiatu pleszewskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 25-letni mężczyzna z powiatu kaliskiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 47-letnia kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie dobrym przebywa w domu, Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,

- 19-letni mężczyzna z powiatu  czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Jednocześnie z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w poznańskim szpitalu zakaźnym przy ulicy Szwajcarskiej z powodu Covid-19, zmarł 71-letni mężczyzna z powiatu ostrowskiego.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koronawirus Wielkopolska,   zakażenia,   raport,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar xxx Co zrobiłeś dla Polski, że teraz jesteś rozczarowany? Albo inaczej. Czego teraz nie jesteś wstanie uczynić Polsce? Co musi się stać złego Polakom żebyś był zadowolony?
Dodano: 5.04.2020 15:49    Przez: Józef Bąk
Służba zdrowia w każdym państwie w którym jest korona virus jest w kiepskim stanie . Nie mam pretensji do obecnego rządu zrobiła znacznie wiele niż jego poprzednicy. Służba zdrowia od zawsze w Polsce kuleje . Potrzeba lat żeby uzdrowić służbę to nie stanie się na pstryk . Cieszę się że mamy taki rząd bo gdyby był to rząd za czasów Tuska czy Kopacz to dawno już byśmy polegli a ludzie umierali by na ulicach .
Dodano: 5.04.2020 16:09    Przez: ~Ola
Dlaczego osoba z Kaliskiego powiatu leży w naszym końińskim szpitalu ????
Dodano: 5.04.2020 16:52    Przez: ~M.Ś

KOMENTARZE

No i będzie kilka tysięcy przypadków, izolacja i kwarantanna przedłuża agonię, będziemy tak siedzieć do lipca, co tydzień słuchając o kolejnych zakazach, nie zarazisz się teraz padnie na ciebie później. Oni chronią swoje polityczne dupska, każdy wie jak działają szpitale, pozamykali ludzi bo wydolność służby zdrowia jest na poziomie agonalnym.
Dodano: 05.04.2020 13:42    Przez: gembird12
Służba zdrowia w każdym państwie w którym jest korona virus jest w kiepskim stanie . Nie mam pretensji do obecnego rządu zrobiła znacznie wiele niż jego poprzednicy. Służba zdrowia od zawsze w Polsce kuleje . Potrzeba lat żeby uzdrowić służbę to nie stanie się na pstryk . Cieszę się że mamy taki rząd bo gdyby był to rząd za czasów Tuska czy Kopacz to dawno już byśmy polegli a ludzie umierali by na ulicach .
Dodano: 05.04.2020 16:09    Przez: ~Ola
avatar To jest teoria spiskowa, czy wiedza? Co chroni polityków przed coronavirusem? Podziel się z nami wiedzą, to może i my się uratujemy.
Dodano: 05.04.2020 16:09    Przez: Józef Bąk
przejedzone oszczędności, służba zdrowia nie do finansowana , naród robi zrzutki to dopiero się rozkręca a ona się cieszy i jeszcze bredzi o Tusku i Kopacz , za Tuska to byliśmy zieloną wyspą -to można nazwać jakoś inaczej jak głupota ?
Dodano: 05.04.2020 17:30    Przez: xxx
"ludzie ,którzy głosują na nieudaczników,złodziei,zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami . Są ich wspólnikami " G.Orwelldziękujemy ci wyborco pis-u
Dodano: 05.04.2020 13:45    Przez: xxx
avatar xxx Co zrobiłeś dla Polski, że teraz jesteś rozczarowany? Albo inaczej. Czego teraz nie jesteś wstanie uczynić Polsce? Co musi się stać złego Polakom żebyś był zadowolony?
Dodano: 05.04.2020 15:49    Przez: Józef Bąk
co zrobiłem ? nie zagłosowałem na pisowskie bagno , ty zagłosowałeś ? co teraz robi pis ? ratuje swoje tyłki, myślisz że o tobie myślą ? słyszałeś o modyfikacji 500 plus ? 13 emerytura wypłacana, premie dla górników wypłacane ,wiesz ile to pieniędzy ? wiesz ile to kasy dla Polski ? wolą zadłużać państwo ,drukować puste pieniądze - to będzie dla twojego dobra ?a ty co zrobiłeś dla Polski - zagłosowałeś na pis ? uwierzyłeś kłamcom ? zamiast ratować gospodarkę będą zadłużać kraj by było na koryto plus i widzisz w tym przyszłość ? gdzie 2 mld zł na tvpis ? wiesz jak działa służba zdrowia i gospodarka w niemczech ? kto ma lepszy plan, kto więcej kasy miał odłożone ? co musi się stać Polsce byś wreszcie przejrzał na oczy że to pisowskie bagno nie PO-owskie . nadal ludzie cieszą się że rządzą nami szarlatani,nie widzą co pis zrobił Polsce - głupi naród . ile musi być chorych by przejrzeli na oczy i nie bredzili " Cieszę się że mamy taki rząd"
Dodano: 05.04.2020 16:58    Przez: xxx
„My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, ta opowieść o państwie prawa to kompletna bajka”"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!"
Dodano: 05.04.2020 16:59    Przez: xxx
Dlaczego osoba z Kaliskiego powiatu leży w naszym końińskim szpitalu ????
Dodano: 05.04.2020 16:52    Przez: ~M.Ś
Józef Bąk jak zastosujesz się do zaleceń rządu to się uratujesz .
Dodano: 05.04.2020 17:29    Przez: ~Ola
xxx - z tego wniosek że należałeś do tej zielonej wyspy czyli do kumpli Tuska. Chyba że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
Dodano: 05.04.2020 17:38    Przez: ~Ola
hitler też miał wiernych-naiwnych do samego końca ,a pis lubi takich naiwniaków "ludzie są tacy głupi że to działa, niesamowite", żeby przjerzeć na oczy i zobaczyć kto ci zafundował tekturowe państwo potrzebujesz scenariuszu włoskiego ? gdyb to dotyczyło tylko ciebie - biłbym ci brawo
Dodano: 05.04.2020 18:37    Przez: xxx
xxx jesteś żałosnym małym człowieczkiem . niczego nie rozumiesz i nic nie zrozumiesz . Do myślenia potrzebny jest mózg a nie ptasi móżdżek
Dodano: 05.04.2020 21:44    Przez: ~Ola
wiem jedno w czasach koniunktury pis przejadł wszystko na socjal, stworzył państwo kolesi na których ma teczki albo kupił posadkami ,dodatkowo z naszych pieniędzy ufundował socjal wielu ludziom którzy nawet jeżeli pół Polski zachoruje będa wielbić pis bo takie sprzedajne jest polactwo, ale już niedługo nie będzie miakto płacić na ten socjal i wtedy zobaczymy jaka ty jesteś rozumna i co zrozumiesz, maja satysfakcja jest taka że ja to już wiem , a ty potrzebujesz by polska stoczyła się na samo dno - i jaki kraj zostawiasz własnym dzieciom ?
Dodano: 05.04.2020 23:04    Przez: xxx
xxx kim ty jesteś żeby tak wypowiadać się o POLAKACH co "za polactwo" ty miernoto .
Dodano: 06.04.2020 09:05    Przez: ~Ola