Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18015) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i tancerzy

Dodano: 5.04.2020 14:16
Źródło: LM.pl
  • Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i tancerzy

„Kwarantaniec”. Polscy tancerze i choreografowie nagrali teledysk siedząc w domach. Wśród nich jest też konińska reprezentacja.

W przedsięwzięciu wzięło udział 157 polskich choreografów i artystów tańca, którzy pozostając w izolacji połączyli się w tańcu. Ponad piętnastominutowy teledysk ogląda się z zapartym tchem. - Jest nas wielu, jesteśmy różnorodni i dzielimy się naszą pasją: sztuką tańca. Taniec łączy! Zatańcz z nami! - zachęcają pomysłodawcy akcji.

Wśród znanych nazwisk występujących w teledysku nie zabrakło koninian. W teledysku można zobaczyć Katarzynę Łapaj i Kingę Furmaniak z Konińskiego Teatru Tańca oraz Dariusza Intrysa z Konińskiego Domu Kultury. Zobaczcie jak #taniecłączy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.