Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18579) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Bieniszew. Kameduli bez środków do życia. Trwa zbiórka

Dodano: 6.04.2020 09:37
Źródło: LM.pl

W związku z epidemią koronawirusa od środków do życia odcięci zostali kameduli z klasztoru w Bieniszewie. Trwa zbiórka pieniędzy.

O pomoc dla bieniszewskich kamedułów zaapelowali druhowie z OSP w Kazimierzu Biskupim. Ojcowie z klasztoru w Bieniszewie odcięci zostali od środków do życia. Erem jest całkowicie zamknięty, nie ma wpływów z tacy, kameduli nie mogą również liczyć na pomoc ze strony swoich braci z Krakowa oraz z Włoch. 

Stąd apel o wsparcie finansowe poprzez zamawianie intencje mszy świętych. Można to zrobić przez internet, przelewając pieniądze na konto bankowe (szczegóły na stronie: kameduli.info/bieniszew). Trwa również zbiórka założona przez wiernych z Izbicy Kujawskiej. Do tej pory udało się zgromadzić ponad 1200 zł. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Władze pomóżcie tym ludziom!!!!!!!!
Dodano: 08.04.2020 10:24    Przez: ~Konin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.