Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17585) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Konin. Urząd kupił ozonatory, będą odkażać dokumenty i pojazdy

Dodano: 6.04.2020 15:41
Źródło: LM.pl

Cztery ozonatory powietrza kupił Urząd Miejski w Koninie. Będą służyć do oczyszczania dokumentacji wysyłanej w formie papierowej oraz pojazdów służb i inspekcji.

Ozonator to urządzenie służące do sterylizacji żywności, powietrza, czy pomieszczeń. Ctzery tego typu urządzenia kupił Urząd Miejski w Koninie. Mają służyć oczyszczaniu dokumentacji nadsyłanej w formie papierowej, a także pojazdów i służb i inspekcji. Ma to zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-COV-2.

Ponadto Urząd wydał 300 sztuk maseczek i 300 sztuk rękawic ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Koninie oraz rozpoczął współpracę z wolontariuszami w zakresie pomocy osobom będącym w kwarantannie. 

Kontroli podlegają miejskie targowiska. Przy wejściach umieszczone zostały pojemniki na płyn dezynfekcyjny dla klinetów, opracowane zostały harmonogramy mycia i dezynfekcji toalet. Zawisły w nich również informaje, jak skutecznie myć ręce. - Pracownicy PGKiM sp. z o.o. monitorują zachowania kupców oraz klientów i w razie potrzeby są gotowi reagować na ewentualne uchybienia - informuje Aneta Wanjas, rzecznik prasowa prezydenta Konina. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.