Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17942) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (2)

Koniński Budżet Obywatelski 2021. Środki zostały rozdzielone

Dodano: 7.04.2020 08:53
Źródło: LM.pl

Podzielone zostały środki w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Do wykorzystania są niespełna 3 000 000 złotych.

Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, budżet obywatelski jest częścią budżetu gminy. W związku z tym na Koniński Budżet Obywatelski na 2021 rok miasto Konin przeznaczy 2 906 000 zł. Kwota ta podzielona zostanie na zadania małe – do 100 000 zł oraz duże – powyżej 100 tys. zł. Na realizację zadań małych, zgodnie z zarządzeniem prezydenta, zabezpieczony zostanie 1 000 000 zł, a na realizację tzw. zadań dużych – 1 906 000 zł.

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji KBO złożone zostały 94 wnioski. Są one aktualnie weryfikowane, a głosowanie odbędzie się we wrześniu.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dobrze, że nie mamy innych pilnych potrzeb jak środki ochrony w szpitalu. Korytkowski o zbiórce w szpitalu nie słyszał? Czy też zbiórka była dla hecy by wyśmiać służbę zdrowia w Koninie jak w całej Polsce? Brawo PO. Kolejne 3 miliony na zabawy w KBO jak poważne sprawy cierpią! W innym artykule Miastko Konin się chwali, że dało 300 maseczek i 300 rękawic do Domu Pomocy. Takich rękawic za 37 pln za 100 sztuk? Dali"dar" za kilkaset złotych na kilka dni i nie widzą problemu. Jak jeden podopieczny Wam się tam zarazi lub opiekun to puścicie do trumny cały DPS. Widać pieniądze w mieście Konin są, ale nie na to co potrzeba. Do lasu jechać nie mogę a dziś na straganie w Starym Koninie tłumy. POdwójne standardy. I to od PO do PiS. Przyjdzie wiosna a będzie druga Hiszpania. Z innych łatwo się śmiać a teraz przyjdzie Wam płacić cenę. Każdy myśli mnie to nie dotyczy. Do czasu ...
Dodano: 07.04.2020 10:50    Przez: Marcin Swoinski
avatar Nie było woli żeby przekazać fundusze na chorych onkologicznie i niepełnosprawnych? Taka wrażliwość i nic? Głosowaliście korespondencyjnie, czy on-line? Ale wstyd. Cała Europa będzie się śmiała z Konina.
Dodano: 07.04.2020 21:38    Przez: Józef Bąk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.