Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18023) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Zmiany w prawie, ciekawostki i fakty motoryzacyjne

Materiał promocyjny

Dodano: 7.04.2020 11:06

W obliczu bardzo szybko zmieniających się czasów i rzeczywistości prawnej dobrze wiedzieć jakie ciążą na nas obowiązki, ale także jakie mamy prawa. Ulgi podatkowe, zasiłki, pomoc społeczna ale też nowe obowiązki sprawozdawcze i społeczne. Często zastanawiamy się skąd czerpać informacje na temat najnowszych informacji potrzebnych dla każdego Polaka.

Najlepsze portale - to znaczy te, które mają najciekawsze i najważniejsze wiadomości, nie publikują "fake newsów", są rzetelne i obiektywne. Czytanie gazet od dawna już przestało być modne i chociaż niektórzy sięgają jeszcze od czasu do czasu po jakieś pisemko, to jest to głównie coś konkretnej branży, odnoszące się do informatycznych nowości sprzętowych czy programów pojawiających się na rynku. Dziś chcąc zasięgnąć informacji na temat politycznych wydarzeń, dowiedzieć się, co w przysłowiowej społecznej trawie piszczy otwieramy zazwyczaj jakiś niezły internetowy serwis informacyjny.

Wiadomości z pierwszej ręki

Wszyscy współcześni ludzie wiedzą, że Internet może dać nam utrzymanie, rozrywkę i wszelkiego typu wiadomości potrzebne do rozwiązywania problemów, dlatego również w tam szukamy relacji z ostatnich wydarzeń. Internetowe serwisy, jeśli są dobrze prowadzone mają ogromną przewagę nad tradycyjną prasą, ponieważ informacje mogą się w nich pojawiać kilkanaście sekund po wydarzeniu. Właśnie w ten sposób funkcjonują niektóre współczesne serwisy informacyjne, umieszczające w specjalnej zakładce „na żywo” lub „pilne” najświeższe wiadomości. Przykładów możemy tu mnożyć mnóstwo. Od wydarzeń sportowych po polityczne i społeczne.

Poradniki i nowinki prawne

Świetnymi serwisami są także portale tematyczne i poradnikowe. Bardzo często w nich znajdziemy najważniejsze informacje na temat zmian w prawie, naszych obowiązków podatkowych, ale także benefitów wynikających z wychowywania dziecka itp. Tego typu portal ma zazwyczaj trochę mniejszą ilość czytelników, jednak są oni bardziej związani z danym medium i poświęcają mu więcej czasu – także teksty są po prostu dłuższe i aby zgłębić temat, należy poświęcić mu trochę czasu. Jednym z takich portali jest strona infodlapolaka.pl , która zrzesza ostatnio coraz większą liczbę czytelników.

W internecie każdy z nas łatwo znajdzie coś co nas interesuje. Dzięki wyszukiwarce google i innym narzędziom szybko znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie czy wątpliwości. Mimo wszystko chyba każdy z nas ma ulubione miejsca w sieci, do których wracamy niemal co dzień.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   motoryzacja,   prawo

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.