Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18670) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Sześć osób z potwierdzonym koronawirusem w Koninie i powiecie

Dodano: 7.04.2020 12:21
Źródło: LM.pl

Sześć potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Koninie i powiecie konińskim.

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie, badania do tej pory potwierdziły 6 przypadków zakażenia koronawirusem. Niestety w tym odnotowano jeden zgon. Hospitalizowanych jest 9 osób, a objętych nadzorem epidemiologicznym jest 8 osób. W kwarantannie jest 1172 osoby, z czego 79 z kontaktu, a 1093 granicznych. Izolacją domową natomiast objętych jest 31 osób.

Koniński sanepid w kierunku koronawirusa ogółem pobrał 282 próbek, a tylko w ostatniej dobie – 54 próbki.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

nie smucimy krzyczymy ' jarosław.. jarosław.... andrzej mój prezydęt..." i dalej " jarosław ... jarosław..... " bo dzisiaj najważniejsze są wybory i .... 500 plus " polska w ruinie- dotrzymujemy słowa - pis"
Dodano: 7.04.2020 13:37    Przez: xxx
Przenosi się przez brudne rękawiczki, którymi panie w marketach kasują pieniądze, nie dezynfekują, a później przesuwają nimi nasze produkty, dziś w Kauflandzie pani kasjerka oburzyła się na mnie , kiedy prosiłam o dezynfekowanie rąk po płacącym gotówką mężczyźnie.
Dodano: 7.04.2020 21:28    Przez: Lucynka
ale co wy tacy jacyś dziwni i nie na czasie ? w sejmie pis będzie debatował o aborcji, edukacji seksualnej a raczej o karach . i uwaga wielbiciele pis-u ,, biją brawo
Dodano: 7.04.2020 13:19    Przez: xxx
W 2008 był kryzys, trzeba było zacisnąć pasa, zwiększyć wiek emerytalny, okroić OFE ale przetrwaliśmy a większość nawet tego tak bardzo nie odczuła. Natomiast krzyki i protesty plebsu, który nie rozumiał niezbędnych refom były coraz głośniejsze. Naród wybrał PiS i co mamy? Państwo na granicy bankructwa, propagandową TV, a od początku pandemii zrobiliśmy tyle testów co inne kraje w jeden dzień. Ciągle tego nie widzicie?
Dodano: 7.04.2020 20:13    Przez: Ropuch
"ludzie są tacy głupi że to działa , niesamowiete " , „My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, ta opowieść o państwie prawa to kompletna bajka” .... "jarosła.... jarosław......jarosław...." - to trzeba leczyć
Dodano: 7.04.2020 17:42    Przez: xxx

KOMENTARZE

ale co wy tacy jacyś dziwni i nie na czasie ? w sejmie pis będzie debatował o aborcji, edukacji seksualnej a raczej o karach . i uwaga wielbiciele pis-u ,, biją brawo
Dodano: 07.04.2020 13:19    Przez: xxx
Wena twórcza Ci się skończyła, bredzisz pismaku internetowy, wyjdź na świeże powietrze i łeb sobie przewietrz.
Dodano: 07.04.2020 13:23    Przez: gembird12
nie smucimy krzyczymy ' jarosław.. jarosław.... andrzej mój prezydęt..." i dalej " jarosław ... jarosław..... " bo dzisiaj najważniejsze są wybory i .... 500 plus " polska w ruinie- dotrzymujemy słowa - pis"
Dodano: 07.04.2020 13:37    Przez: xxx
W 2008 był kryzys, trzeba było zacisnąć pasa, zwiększyć wiek emerytalny, okroić OFE ale przetrwaliśmy a większość nawet tego tak bardzo nie odczuła. Natomiast krzyki i protesty plebsu, który nie rozumiał niezbędnych refom były coraz głośniejsze. Naród wybrał PiS i co mamy? Państwo na granicy bankructwa, propagandową TV, a od początku pandemii zrobiliśmy tyle testów co inne kraje w jeden dzień. Ciągle tego nie widzicie?
Dodano: 07.04.2020 20:13    Przez: Ropuch
Przenosi się przez brudne rękawiczki, którymi panie w marketach kasują pieniądze, nie dezynfekują, a później przesuwają nimi nasze produkty, dziś w Kauflandzie pani kasjerka oburzyła się na mnie , kiedy prosiłam o dezynfekowanie rąk po płacącym gotówką mężczyźnie.
Dodano: 07.04.2020 21:28    Przez: Lucynka
Ach Lucynka, epidemia minie a Ciebie rozpuści płyn dezynfekujący. Zostań w domu i nie rób zakupów, tydzień bez wody wytrzymasz, moźesz pić kranówkę prezydent nawet poleca, bez jedzenia ze trzy. Po co ryzykujesz, lepiej umrzeć z głodu niż chodzić do Kauflandu.
Dodano: 07.04.2020 22:33    Przez: gembird12
avatar Mieszkam w domu wielorodzinnym gdzie mamy osobne wejścia do domu ale wspólne podwórze,W niedzielę na święta z niemiec przyjechał szwagier (dzisiaj jest środa wieczór) który nie respektuje kwarantanny, wciąż kręci się po obejściu a kontroli policji jak nie było tak nie ma.Zgłosił bym go ale policja przyjedzie da mu upomnienie czy mandat i sobie pojedzie a ja będę się z nim żarł całe lata