Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17995) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Orkiestra z Kramska zagra w niezwykłym ogólnopolskim koncercie

Dodano: 7.04.2020 16:07
Źródło: LM.pl

Młodzieżowa Orkiestra Dęta GOK i OSP w Kramsku wystąpi w niezwykłym ogólnopolskim muzycznym wydarzeniu pod hasłem #Serce.

Muzycy z całego kraju organizują koncerty, które mają umilić czas siedzącym w domach. Nie chcą też pozostać bezczynni wobec epidemii koronawirusa i grają, by wesprzeć medyków. Tak jest też w przypadku Orkiestry Dętej „Expresja”, która wraz z OSP KRSG Silnica postanowiła zorganizować niezwykłe wydarzenie. Wśród wykonawców grających online będą „Poparzeni kawą trzy”, trębacz z Sinfonia Iuventus, puzonista z Opery Poznańskiej, muzycy z Akademii Muzycznej w Łodzi, saksofonista zespołu „Enej” oraz orkiestry: Expresja, Przedbórz i Kramsk.

- Będziemy mieli dyrygenta, ale to niespodzianka. Zapraszam na premierę w niedzielę wielkanocną – mówi Przemysław Domagalski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kramsku.

W koncercie wezmą też udział szkoły: ZSP 2 Rędziny, SP Kościelec, PSP Przedbórz, SP Kłomnice, SP 3 Włodawa, SP 357 Warszawa i SP 355 Warszawa. Na platformie zrzutka.pl trwa muzyczna zbiórka, a zebrane tam środki zostaną przeznaczone na Fundusz Interwencyjny WOŚP.

  • Orkiestra z Kramska zagra w niezwykłym ogólnopolskim koncercie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

No ja akurat jestem z Kramska i fajnie że orkiestra z mojej miejscowości weźmie udział w tym konkursie.
Dodano: 08.04.2020 07:39    Przez: Marcin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.