Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18020) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Promocje, zniżki, vouchery. Miasto pomaga firmom z Konina

Dodano: 7.04.2020 17:00
Źródło: LM.pl

Władze Konina uruchomiły specjalną grupę na Facebooku z ofertą firm z regionu na czas epidemii. Ma to pomóc konińskim przedsiębiorcom w radzeniu sobie z trudną sytuacją gospodarczą.

Epidemia koronawirusa uderzyła mocno w gospodarkę - część firm nie działa w ogóle, część tylko częściowo, część w ekspresowym tempie musiała się przebranżawiać. Już w połowie marca w naszym portalu opisywaliśmy trudną sytuację przedsiębiorstw z branży gastronomicznej. Pomóc firmom z regionu promować swoją działalność chce miasto Konin. Stąd pomysł na specjalną grupę na Facebooku ,,Konin dla biznesu".

Idea jest prosta - w jednym miejscu przedsiębiorcy mogą promować swoją działalność. Klienci mogą znaleźć tam specjalne oferty, promocje, zniżki, czy vouchery na realizację usług po zniesieniu restrykcji. - Być może będzie to mały kamyczek, by pomóc przedsiębiorcom, którzy stracili teraz swoje wpływy. Im więcej ludzi będzie uczestniczyć w grupie, tym więcej zamówień dziennie będzie - tłumaczy Mariusz Piotrowski z Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Koninie.

Na pomysł stworzenia grupy wpadł Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina. Ma być to część zainicjowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą akcji ,,Nie pozwolę Ci się zamknąć". - Na stronie jednego z miast podpatrzyłem, że można stworzyć grupę na Facebooku i to rzeczywiście wypaliło. Podpatrujemy wszystkie możliwe rozwiązania i wsparcia dla przedsiębiorców, ale i ogólnie walki z epidemią - tłumaczy.

Do tej pory do grupy dołączyło już niemal 900 osób. - Zainteresowanie jest duże - ocenia Paweł Adamów. - Społeczność konińska fajnie zareagowała. Mam nadzieję, że to przekłada się na realną pomoc, realne zamówienia dla naszych przedsiębiorców. 

Ważne jednak, by do grupy dołączali nie tylko przedsiębiorcy, ale również potencjalni klienci, którzy skorzystają z publikowanych ofert. To dobra okazja na zamówienie usługi lub kupno produktu po niższej, promocyjnej cenie. Lub po prostu wsparcie konińskiego biznesu w trudnym dla niego momencie.

By dołączyć do grupy wystarczy polubić profil FB ,,Konin dla biznesu", a następnie dołączyć do jego grupy. Co ważne, choć w nazwie widnieje Konin, grupa otwarta jest również na przedsiębiorców z powiatu oraz całego regionu - Słupcy, Koła, czy Turku. - Nasz region to jest jeden organizm gospodarczy, nie ma co się ograniczać tylko do Konina - ocenia Mariusz Piotrowski.

Specjalną ofertę reklamową dla konińskich przedsiębiorców wprowadził również portal LM.pl. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele działu reklamy. Zapraszamy do kontaktu!

  • Promocje, zniżki, vouchery. Miasto pomaga firmom z Konina

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:facebook,   Konin,   gospodarka,   firmy,   koronawirus,   epidemia,   Konin dla biznesu

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar PiS, PO jedno zło! Udawana pomoc miasta! Pogadamy za 2-3 miesiące jak kasa miasta będzie pusta. Kto pierwszy do zwolnienia? Ludzie z od kultury? Ciekawe co powiedzą w Straży Miejskiej? Bez mandatów nie wracać, bo nie będzie na wypłaty?
Dodano: 07.04.2020 20:34    Przez: Hans Gruber

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.