Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17030) SPORT FORUM FIRMY (5548) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spłonął autobus PKS. Strażacy gasili też samochód ... (5)Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)

Cmentarz jest otwarty. Prezydent apeluje o ograniczenie odwiedzin

Dodano: 7.04.2020 16:45
Źródło: LM.pl

Konińskie cmentarze nie są zamknięte. Prezydent Piotr Korytkowski apeluje jednak, by ich nie odwiedzać.

Zgodnie z rozporządzeniem z ostatniego dnia marca tego roku, od 1 do 11 kwietnia w związku z epidemią zakazane jest przemieszczanie się z wyjątkiem przemieszczania się w celu zaspokajania niezbędnych potrzeb życia codziennego (praca, zakupy, apteka).

- Odwiedziny miejsca pochówku najbliższych nie należą do takiego katalogu potrzeb. Bardzo prosimy, aby w tym okresie nie odwiedzać cmentarzy – podkreśla Piotr Korytkowski.

Prezydent informuje, że miastu udało się pozyskać dofinansowanie z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w wysokości 100 tys. zł. Dzięki temu kupione zostaną 42 laptopy, które trafią do 19 konińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Będą one wykorzystywane do realizowania nauki zdalnej. Ponadto miasto przeprowadziło ozonowanie pomieszczeń biur i wydziałów Urzędu Miejskiego i doposażyło w płyn dezynfekcyjny do rąk Zakład Obsługi UM w Koninie, Dom Pomocy Społecznej, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

PANIE PREZYDENCIE! dziękujemy za wszystko! Jednak w tym momencie największą naszą potrzebą życiową są maseczki! W innych miastach roznoszone są za darmo.CZEKAMY!!!!!!!!
Dodano: 7.04.2020 17:24    Przez: ~EM

KOMENTARZE

PANIE PREZYDENCIE! dziękujemy za wszystko! Jednak w tym momencie największą naszą potrzebą życiową są maseczki! W innych miastach roznoszone są za darmo.CZEKAMY!!!!!!!!
Dodano: 07.04.2020 17:24    Przez: ~EM
Odwiedzać ale z rozsàdkiem.
Dodano: 07.04.2020 18:54    Przez: ~anonim

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.