Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18656) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Sprzedaj swój używany samochód w skupie

Materiał promocyjny

Dodano: 8.04.2020 12:40

Czasami chcemy w jak najszybszy sposób sprzedać swój samochód. Często chodzi po prostu o pieniądze. Musimy dołożyć do nowego zakupu lub po prostu sytuacja zmusza nas do podjęcia takiej decyzji. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze skupu samochodów.

Kilka dni, może tydzień, miesiąc i pół roku. To nie terminy z kosmosu, a prawdziwe dane, które świadczą o tym, że sprzedaż samochodów, uwzględniając najróżniejsze czynniki, może trwać bardzo długo. Autoskupy pozwalają często na załatwianie sprawy nawet w jeden dzień.

Skup aut – jakie zasady?

Skupy samochodów prowadzą działalność, która polega na skupowaniu samochodów często od ręki, bez konieczności wystawiania ofert przez klientów w serwisach ogłoszeniowych czy aukcyjnych. Najczęściej skupy oferują możliwość załatwienia sprawy w jeden dzień. Pracownicy posiadają niezbędną dokumentację, przygotowane umowy do wypełnienia, które pozwalają na załatwienie sprawy natychmiast.

Skup samochodów Warszawa pozwala na przykład na sprzedanie samochodu w każdym stanie. Niezależnie czy technicznie i wizualnie pojazd pozostawia wiele do życzenia. Każda marka i rodzaj pojazdu jest brana pod uwagę. Co więcej, samochody mogą być powypadkowe i mieć w historii kolizje.

Transakcję ze skupem możemy zawrzeć praktycznie od ręki – jeśli skup jest zainteresowany pojazdem, od razu przygotowuje się umowę i przekazuje pieniądze. Zatem sprzedający pojazd nie musi czekać na wypłatę środków – może otrzymać je od ręki.

Skup aut a komis samochodów

Różnica jest oczywista. O ile skup aut skupuje różne samochody od ręki, o tyle w komisie samochodowym możemy kupić pojazd od ręki. Sprzedawcy podobnie jak w skupie mają przygotowane dokumenty, które pozwalają na zrealizowanie transakcji od zaraz. Dla przykładu komisy aut w Warszawie posiadają w swojej ofercie wszystkie rodzaje samochodów: samochody osobowe, ciężarowe itp.

Ile pieniędzy dostaniemy w skupie?

To oczywiste. Autoskup zaproponuje nam nieco mniejszą kwotę za samochód niż wynosi jego rynkowa wartość. To zapłata za szybkie i bezproblemowe załatwienie sprawy. Niemniej, w przypadkach skrajnych warto skorzystać ze skupu samochodowych, który wypłaci nam gotówkę do ręki.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:samochody,   komunikacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.