Dzisiaj jest wtorek 19 stycznia 2021, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16713) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (0)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (0)

MZK Konin. Od 14 kwietnia zmiany w kursowaniu linii 60 i 71

Dodano: 9.04.2020 09:34
Źródło: LM.pl

Od połowy kwietnia linie 60 i 71 MZK Konin pojadą w innych godzinach. - Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z rozkładem jazdy - apeluje zakład.

Zmiany na linii 60 poczynione zostały na przystanku Nowe Żdżary. Od 14 kwietnia wprowadzone zostaną korekty godzinowe dla kursów rozpoczynających się o godzinie 5.35 i 7.10. Kurs z godziny 15.06 opóźniony zostanie na godzinę 15.15 i tu też poczynione będą korekty godzinowe. Przyspieszony zostanie natomiast kurs z godz. 16.06 na godz. 15.50. Ten przejazd wydłużony zostanie ponadto do przystanku Dworzec PKP.

Dla przystanku Janowice wprowadzona zostanie korekta godzinowa dla kursu rozpoczynającego się o godzinie 22.21. Kurs z godziny 8.05 wydłużony zostanie natomiast do dworca PKP. Na przystanku Staromorzysławska skorygowane zostaną godziny dla kursu rozpoczynającego się o godzinie 14.22, a kurs z godziny 15.14 przyspieszony zostanie na 15.05.

Zmiany wprowadzone zostaną także dla linii 71. Kurs z godziny 16.05 z przystanku Wał Tarejwy Kościelna przedłużony zostanie do przystanku Dworzec PKP. We wszystkich kursach w kierunku Brzeźna nastąpiły natomiast korekty minutowe (minus cztery minuty) na przystankach Dworcowa, Kolska - cmentarz i Kolska - Europejska.

Zmiany wejdą w życie od 14 kwietnia. - Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z rozkładem jazdy - apeluje MZK Konin. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MZK Konin,   linia 71,   linia 60,   autobus,   rozkład jazdy,   korekta rozkładu jazdyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.