Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17735) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Powiat turecki. Młody mężczyzna z potwierdzonym koronawirusem

Dodano: 10.04.2020 19:49
Źródło: LM.pl

Mieszkaniec powiatu tureckiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Tylko dzisiaj to 38 nowych przypadków w Wielkopolsce.

Do tej pory w całym województwie odnotowano już 479 przypadków zakażenia koronawirusem. W tym 26 osób zmarło. Dzisiaj Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu poinformował o śmierci dwóch pacjentów. To 82-letni i 87-letni mężczyźni z powiatu krotoszyńskiego, którzy przebywali w szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.

Wśród nowych 38 zakażonych koronawirusem znalazł się 21-letni mieszkaniec powiatu tureckiego, który przebywa w izolacji domowej. W Wielkopolsce aktualnie poddanych izolacji lub kwarantannie jest 12 867 osób, objętych nadzorem epidemiologicznym są 2954 osoby, a hospitalizowanych ogółem jest 179 osób. Wyleczonych zostało natomiast 9 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.