Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18544) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
14 / 13oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (1)Strzałkowo. Jedna osoba uwięziona w aucie. Uwolnil ... (0)

Powiat Kolski. Nietrzeźwy "rekordzista" miał ponad trzy promile

Dodano: 14.04.2020 13:02

Choć minione święta przebiegły nieco inaczej niż dotychczas, to nie brakowało policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu kolskiego.

Mundurowi pełnili służbę w zwiększonej liczbie patroli. W działania zaangażowanych było łącznie 142 policjantów. Tegoroczny wielkanocny weekend na terenie powiatu kolskiego minął spokojnie i bezpiecznie. Mundurowi na interwencje byli wzywani ponad dwadzieścia razy. Osiem interwencji dotyczyło sytuacji, w których przyczyną był alkohol. Z uwagi na istniejącą sytuację ograniczania spotkań rodzinnych i towarzyskich nie odnotowano również zakłócania spoczynku nocnego.

Także na drogach powiatu było bezpiecznie. Od 11 kwietnia do 13 kwietnia 2020 roku doszło jedynie do dwóch kolizji, których przyczyną było wtargnięcie zwierzęcia na jezdnię. Nie obyło się natomiast bez zatrzymania nietrzeźwych kierujących. Wśród trzech skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i próbował odjechać sprzed sklepu spożywczego na terenie gminy Kościelec. Na szczęście czujny świadek zabrał kluczyki kierującemu, zadzwonił na policję i poczekał na przyjazd funkcjonariuszy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   święta wielkanocne,   podsumowanie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.