Dzisiaj jest czwartek 9 lipca 2020, imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17810) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 14oC
Jutropogoda
20 / 17oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów. Urzędnicy przystąpili do akcji pomocowej ... (0)Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (3)

Miasto cały czas realizuje koniński pakiet pomocy przedsiębiorcom

Dodano: 21.04.2020 15:58

Codzienny raport prezydenta z pracy Urzędu Miejskiego w Koninie w okresie pandemii koronawirusa. 

- Rozpatrzyliśmy 27 wniosków o zastosowanie ulgi w czynszu w ramach Konińskiego Pakietu Pomocy Przedsiębiorcom (stan na 21.04) na kwotę ponad 33.640,15 złotych netto. Do rozpatrzenia jest jeszcze 14 wniosków – informuje Piotr Korytkowski, prezydent Konina. - W sprawie ulg podatkowych w ramach Konińskiego Pakietu Pomocy Przedsiębiorcom wpłynęło do nas na dzień 20.04 - 21 wniosków: 3 o udzielenie ulgi w postaci rozłożenia opłat na raty na kwotę 42.553 zł, 18 o odroczenie terminu płatności podatku na kwotę 405.402 zł. Od momentu wprowadzenia zniżki cen paliw na 3 stacjach prowadzonych przez PKS i MZK dziesięciokrotnie wzrosła liczba klientów, w tym szczególnie klientów indywidualnych. To pokazuje, że to wsparcie jest dobrze odebrane przez mieszkańców i przedsiębiorców.

Tylko dzisiaj wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przekazał 40 litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni, 300 szt. maseczek ochronnych oraz 300 szt. rękawic ochronnych dla Domu Pomocy Społecznej w Koninie. Przekazano 200 szt. maseczek ochronnych dla Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Koninie. Na bieżąco Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przygotowuje i wydaje pakiety dla konińskich seniorów.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar "Od momentu wprowadzenia zniżki cen paliw na 3 stacjach prowadzonych przez PKS i MZK dziesięciokrotnie wzrosła liczba klientów, w tym szczególnie klientów indywidualnych. To pokazuje, że to wsparcie jest dobrze odebrane przez mieszkańców i przedsiębiorców."SUPER BO KAŻDY CHCE ZALACIC MNIEJ ALE NIE O TO PYTALI !!!!!!
Dodano: 22.04.2020 11:17    Przez: Tonny Soprano

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.