Dzisiaj jest piątek 22 stycznia 2021, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17138) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zwycięzca telewizyjnego show zaśpiewał dla mieszka ... (2)Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwa ... (0)

Turek. Przez prędkość siedmioro kierowców straciło prawo jazdy

Dodano: 23.04.2020 11:49
Źródło: LM.pl

Siedem praw jazdy zatrzymanych w ciągu tygodnia za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Policjanci z Turku mają ręce pełne roboty.

Epidemia koronawirusa nałożyła na mundurowych dodatkowe zadania, ale to nie znaczy że policjanci nie czuwają nad bezpieczeństwem na drogach. W ciągu ostatniego tygodnia funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali siedmiu kierujących, którzy znacząco przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym.

W miejscowości Długa Wieś policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą citroenem mieszkankę powiatu tureckiego. Kierująca przekroczyła dozwoloną prędkość o 55 km/h. Z prędkością 109 km/h jechał natomiast kierujący skodą octavia, który został zatrzymany w Bratuszynie. Kolejne trzy prawa jazdy policjanci zatrzymali jednego dnia. W miejscowości Żeroniczki kierujący oplem vivaro mężczyzna przekroczył prędkości o 52 km/h w terenie zabudowanym. Na drodze W470 w miejscowości Tarnowa kierujący oplem vivaro mężczyzna przekroczył prędkości o 54 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Tego samego dnia w miejscowości Żeronice kobieta kierująca mercedesem poruszała się z prędkością 124 km/h w terenie zabudowanym. Kolejny dzień przyniósł kolejne mandaty za prędkość.Kierujący citroenem C5 w Przykonie przekroczył prędkość o 53 km/h, a w Żeronicach kierujący VW Passatem  jechał z prędkością 107 km/h.

Zatrzymane kierowcom prawa jazdy zostały przesłane do właściwego starosty, który poprzez decyzję administracyjną zatrzyma dokumenty na trzy miesiące.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Za szybkie samochody, czy za wolne drogi? Może inaczej miszczynie i miszczowie sobie to tłumaczą. Chcą zginąć zanim coronavirus ich dopadnie?
Dodano: 23.04.2020 15:39    Przez: Józef Bąk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.