Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17748) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Koronawirus w Wielkopolsce. Wśród zakażonych czworo dzieci

Dodano: 28.04.2020 18:06
Źródło: LM.pl

Siedemnaście kolejnych osób z Wielkopolski z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. W tej grupie znalazło się czworo dzieci.

Badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa u: siedmioro mieszkańców powiatu kaliskiego, czworo mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, dwoje mieszkańców powiatu ostrowskiego i po jednym mieszkańcu powiatu ostrzeszowskiego, chodzieskiego i krotoszyńskiego. Wśród tych zakażonych znajduje się czworo dzieci ( trzech chłopców i jedna dziewczynka), które przebywają w izolacji domowej.

Minionej doby zmarły dwie osoby. W Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy z powodu Covid-19 zmarła 95-letnia mieszkanka Kalisza. Natomiast w poznańskim szpitalu zakaźnym przy ulicy Szwajcarskiej zmarł 86-letni mężczyzna z Kalisza.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 1376 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 85 osób zmarło, a 221 zostało wyleczonych.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Anglii zanotowano jakieś dziwne przypadki chorób dzieci. Nie są zakażone coronavirusem, ale mają podobne objawy.
Dodano: 29.04.2020 08:47    Przez: ~ZZZ

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.