Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17275) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Nasze Sprawy. Przedszkola póki co zamknięte. Co dalej?

Dodano: 5.05.2020 22:14
Źródło: LM.pl

Do 24 maja dzieci uczęszczające do konińskich przedszkoli zostają w domach. Co dalej? Czy maluchy wrócą do placówek jeszcze przed wakacjami? Między innymi o tym rozmawialiśmy w najnowszym odcinku programu „Nasze Sprawy – koronawirus”.

Od jutra możliwe jest otwarcie żłobków i przedszkoli, ale ostateczna decyzja należała do samorządów. Prezydent Konina, podobnie jak wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu konińskiego, zdecydował o dalszym zamknięciu placówek dla najmłodszych.Czym się kierował? Jakie obostrzenia, ale i jakie zagrożenia czekają na dzieci? Jak do przyjęcia maluchów przygotowują się przedszkola? Co z wakacyjnymi dyżurami? Na to i wiele innych pytań odpowiadali dzisiejsi goście: Witold Nowak – prezydent Konina, Bożena Janicka – prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia oraz Mariola Wasilewska – dyrektor Przedszkola nr 4 „Biały konik” w Koninie.

  • Nasze Sprawy. Przedszkola póki co zamknięte. Co dalej?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

podoba się oświacie siedzenie w domku pracują pozadją chwilkę potem uczniowie ryją po kilka godzin.wypłata na konto i JUŻ NIKT W TYM ROKU STRAJKOWAĆ NIE CHCE!!! szybko życie zweryfikowane ile warta jest ich praca. ALE TERAZ CICHO SIEDZĄ.
Dodano: 06.05.2020 08:15    Przez: ~prawda
a pensja to się teraz w połowie rodzicom należy.
Dodano: 06.05.2020 11:58    Przez: ~prawda

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.