Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020, imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17908) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (30) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

W konińskim szpitalu zmarła kobieta zakażona koronawirusem

Dodano: 7.05.2020 10:24
Źródło: LM.pl

W konińskim szpitalu z powodu koronawirusa zmarła mieszkanka powiatu krotoszyńskiego. W Wielkopolsce potwierdzono kolejne 23 nowe przypadki zakażenia.

Wyniki laboratoryjne potwierdziły COVID-19 u mieszkańców dziewięciu wielkopolskich powiatów: 6 osób z powiatu poznańskiego, 4 osoby (w tym dziecko) z powiatu gnieźnieńskiego, 3 osoby z powiatu pleszewskiego i 3 osoby z powiatu krotoszyńskiego, 2 osoby z powiatu kaliskiego oraz po 1 osobie z powiatu kościańskiego, obornickiego, pilskiego, wrzesińskiego (dziecko) i wągrowieckiego (dziecko).

Niestety minionej doby odnotowano dwa zgony. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie zmarła 84-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego. Natomiast w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej z powodu COVID-19 zmarła 80-letnia mieszkanka Kalisza.

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 1639 przypadków zakażenia koronawirusem. Z tego 104 osoby zmarły, a 430 osób wyzdrowiało.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.