Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17746) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Konin. Nowi hospitalizowani z podejrzeniem zakażenia COVID-19

Dodano: 7.05.2020 10:54
Źródło: LM.pl

Trzech mieszkańców Konina i powiatu konińskiego jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem o zakażenie koronawirusem.

Z najnowszych informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie wynika, że poza 3 osobami podejrzanymi o zakażenie COVID-19, objętych izolacją domową są 2 osoby. Natomiast w kwarantannie jest 759 osób ( 6 z kontaktu i 753 granicznych). Od początku trwania epidemii wśród mieszkańców Konina i powiatu konińskiego potwierdzono 6 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, w tym 3 osoby zmarły i 3 zostały wyleczone.

W kierunku koronawirusa pobrano 441 próbek, a w ostatniej dobie – 3. Za naruszenie zasad obowiązku kwarantanny koniński sanepid nałożył 28 kar finansowych na łączną kwotę 140 tys. zł.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

bezczelnosć poziom pis- pan Popkowski ostatnio reklamujący się niby darmowo w szpitalu, biorący udział w hucpie pisowskiej która państwo z tektury doprowadziło do kolejnego dna i jest to zasługa pis-u, ostatnio reklamuje się z żalami na bilbordach reklamowych , w których oczekuje wsparcia nie od sekty pisowskiej z której wywodzi się pan Popkowski, tylko od prezydenta Konina, jakby to on był winny pisowskiemu bałaganowi- wstyd
Dodano: 07.05.2020 20:48    Przez: xxx

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.