Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17260) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Policja zatrzymała 29-latka za grożenie nożem i kradzież pieniędzy

Dodano: 12.05.2020 10:12
Źródło: LM.pl

Zarzut dokonania rozboju z udziałem niebezpiecznego narzędzia usłyszał 29-letni mieszkaniec Konina. Do przestępstwa doszło 6 maja.

Do rozboju doszło 6 maja na jednej z konińskich ulic. Mężczyzna groził nożem innej osobie, a następnie ukradł jej pieniądze. Policjanci z Wydziału Kryminalnego już po kilkunastu minutach ustalili, kto jest odpowiedzialny za dokonanie tego przestępstwa i poinformowali o tym patrole w służbie. W trakcie sprawdzania swojego rejonu funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli mężczyznę, który odpowiadał podanemu rysopisowi. Mundurowi razem z kryminalnymi połączyli swoje siły i wspólnie zatrzymali 29-letniego mieszkańca Konina.

Okazało się również, że sprawca jest już poszukiwany przez koniński sąd. Mężczyzna usłyszał ponadto prokuratorski zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia choć nie przyznał się do jego popełnienia. Decyzją sądu został zastosowany wobec 29-latka tymczasowy areszt. Przewidziana kara za to przestępstwo wynosi do dwunastu lat więzienia.

źródło: konin.policja.gov.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja,   rozbój,   nóż,   kradzież,   kradzież pieniędzy,   sąd,   aresztDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.