Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17826) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porozmawiajmy o firmach i przedsiębiorcach w pande ... (0)Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (4)

Jedenaście osób czeka na wyniki badań w kierunku koronawirusa

Dodano: 19.05.2020 10:06
Źródło: LM.pl

Jedenaście osób czeka na wyniki badań pod kątem zakażenia koronawirusem w Koninie i powiecie konińskim.

Liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 nie zmieniła się. Nadal Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna informuje o w sumie 13 przypadkach zakażenia koronawirusem, z czego 11 osób to mieszkańcy Konina oraz powiatu konińskiego i 2 osoby to mieszkańcy powiatu kaliskiego, którzy są izolowani na terenie powiatu konińskiego.

Aktualnie hospitalizowanych jest 11 osób, z czego 1 osoba jest z wynikiem dodatnim, a 10 podejrzanych o zakażenie oczekuje na wynik. W izolacji domowej znajduje się obecnie 5 osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 oraz 1 oczekująca na wynik badań. Jeśli chodzi o kwarantannę to znajdują się w niej 234 osoby, z czego 19 z kontaktu i 215 granicznych.

Od początku epidemii koniński sanepid odnotował 4 zgony i 3 wyleczenia. W kierunku koronawirusa pobranych zostało 522 próbek, a w ostatniej dobie – 12.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.