Skocz do zawartości
LM.plWiadomościWylicytuj koszulkę Bielika i wspomóż w walce z chorobą Bartka

Wylicytuj koszulkę Bielika i wspomóż w walce z chorobą Bartka

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wylicytuj koszulkę Bielika i wspomóż w walce z chorobą Bartka

Oryginalną koszulkę meczową ze spotkania reprezentacji Polski ze Słowenią z autografem Krystiana Bielika można wylicytować na Allegro. Dochód z akcji przeznaczony zostanie na wsparcie chorego na raka Bartka i jego rodziny.

Pan Bartek zachorował na raka urotelialnego w 2018 r. Standardowe metody leczenia, ciągła chemiotarapia oraz operacja (usunięcie pęcherza moczowego) nie przynoszą oczekiwanego efektu. Jest wręcz odwrotnie, jego stan pogarsza się z dnia na dzień. Leczenie jest mocno kosztowne, ale jego bliscy głęboko wierzą, że mogą mu pomóc.

Bartek ma żonę i dwójkę dzieci. By pomóc przetrwać mu oraz jego rodzinie uruchomiona została specjalna licytacja koszulki Krystiana Bielika. Wychowanek Górnika Konin podarował swoją koszulkę meczową z autografem z meczu eliminacyjnego reprezentacji Polski ze Słowienią z 19 listopada 2019 r. 

Licytacja potrwa do 3 czerwca do godz. 22.00. Choć wystartowała zaledwie wczoraj wieczorem, już teraz cena koszulki wynosi 338 zł. Wszyscy chętni składać swoje oferty mogą pod TYM linkiem. 

Za licytację odpowiada Fundacja Poland21c. - Tworząc Fundację Poland 21c wierzymy, że poprzez sport i dzięki niemu można osiągnąć nie tylko dobrą kondycję fizyczną, ale przede wszystkim stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem, wolnym od uzależnień i pełnym szacunku dla innych. Dlatego wspieramy młodych sportowców w ich dążeniu do samorozwoju i każdego dnia jesteśmy dumni z osiąganych przez nich wyników - czytamy w opisie licytacji.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole