Dzisiaj jest czwartek 28 maja 2020, imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17968) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Rzgów. Kolejne laptopy do nauki trafią do uczniów z terenu gminy

Dodano: 21.05.2020 15:05
Źródło: LM.pl

75 tys. zł pozyskała gmina Rzgów na zakup laptopów do nauki dla uczniów z terenu gminy. Pierwszy sprzęt trafił do najbardziej potrzebujących już w kwietniu.

Dofinansowanie gmina Rzgów pozyskała z programu Zdalna Szkoła+. Za 75 tys. zł gmina zakupi laptopy, które następnie trafią do szkół. Placówki oświatowe zaś wypożyczą je uczniom na czas nauki zdalnej. 

Będzie to już kolejny sprzęt przekazany uczniom z terenu gminy Rzgów. W połowie kwietnia do czterech szkół - w Rzgowie, Sławsku, Grabienicach i Osieczy - trafiło łącznie osiemnaście laptopów. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rzgów,   laptopy,   zdalna nauka,   Zdalna Nauka+

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.