Dzisiaj jest czwartek 2 lipca 2020, imieniny: Jagody, Urbana, Martyniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17811) SPORT FORUM FIRMY (5501) PRACA (34) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Stare Miasto. Przedszkole "rapuje", że wirus wszystko zmienił

Dodano: 23.05.2020 11:19

Nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście przyłączyły się do akcji pomocowej i wykonały swój #Hot16Challenge2.

- Było tu głośno, było tu gwarno, lecz wirus wszystko zagarnął – „rapują” nauczycielki. - Nie ma tu dzieci, nie ma też pań, jest tylko pustka tych wszystkich sal. Wszyscy tęsknimy, wszyscy czekamy i wirusowi się nigdy nie damy.

Od najbliższego poniedziałku,  25.05.2020 r. przedszkole w Starym Mieście rozpoczyna działalność z zachowaniem reżimu sanitarnego. Będą też prowadzone zajęcia rewalidacyjne i zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka według procedur, które mają zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa.

Pracownicy przedszkola w Starym Mieście czekają na powrót dzieci i zachęcają do wzięcia udziału w akcji pomocowej. - Pomagajmy tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Nie wyznaczamy z imienia i nazwiska, ale zachęcamy wszystkich do udziału w wyzwaniu – zakończyły swój występ.

  • Stare Miasto. Przedszkole "rapuje", że wirus zmienił życie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hot16challenge2,   przedszkole Stare Miasto,   koronawiurs,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pani wokalistka wiodąca z łatwością osiąga wysokie c. Spokojnie skasowała jęczenia balkonowe i może namieszać w szołbiznesie,jeśli znajdzie właściwego menedżera.Na dobry początek proszę o "Dziwny jest ten świat".
Dodano: 23.05.2020 17:22    Przez: Grzech Walerian

KOMENTARZE

Pani wokalistka wiodąca z łatwością osiąga wysokie c. Spokojnie skasowała jęczenia balkonowe i może namieszać w szołbiznesie,jeśli znajdzie właściwego menedżera.Na dobry początek proszę o "Dziwny jest ten świat".
Dodano: 23.05.2020 17:22    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.