Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17962) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (0)Licheń. Koncerty organowe w letnie niedziele o 14. ... (1)

Do konińskich placówek wróciła połowa zadeklarowanych dzieci

Dodano: 25.05.2020 15:57
Źródło: LM.pl

Dzisiaj po przerwie związanej z koronawirusem ruszyły miejskie przedszkola, szkoły podstawowe i żłobek. W placówkach pojawiła się połowa zadeklarowanych wcześniej dzieci.

Jak informuje koniński magistrat, rano w 18 przedszkolach publicznych działających na terenie miasta pojawiło się 205 na 450 zadeklarowanych wcześniej dzieci. Żadnego malucha nie było jedynie w Przedszkolu nr 13. Podobna frekwencja była w miejskim żłobku. Na zadeklarowanych 80 maluchów, w obu filiach pojawiło się dziś 45 dzieci.

Od dzisiaj dzieci z klas I – III mogą korzystać z zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Jak poinformował Urząd Miejski w Koninie, w 11 szkołach podstawowych skorzystało z nich 45 uczniów. Natomiast w SP nr 6, 10 i 11 nie było ani jednego ucznia.

fot. facebook/Konin.I Love It

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.