Dzisiaj jest środa 8 lipca 2020, imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17956) SPORT FORUM FIRMY (5506) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (1)"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)

MDK lekko i ostrożnie uchyla drzwi dla dzieci i młodzieży

Dodano: 31.05.2020 09:03

O naprawdę ostrożnym i stopniowym powrocie do działalności Młodzieżowego Domu Kultury, mówi Lucyna Lenard-Woźniak, dyrektor MDK w Koninie.

To niełatwa sprawa, gdy po kilkumiesięcznej przerwie, wraca się do przerwanej przez pandemię działalności z dziećmi i młodzieżą. Od 1 czerwca 2020 MDK zamierza jednak w ograniczonym jeszcze zakresie wznowić wszystkie formy działalności. Mówi o tym Jarosław Sparażyński, kierownik artystyczny MDK w Koninie.

O tęsknocie do normalności i powrocie na zajęcia wokalne mówi Dominka Sarnowska, która w MDK ćwiczy śpiew pod kierunkiem Sylwii Dziardziel. A jej mama Danuta Sarnowska nie obawia się o ten powrót. Przeciwnie, uważa, że jest to konieczne dla ratowania kondycji wszystkich. 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK Konin,   Lucyna Lenard-Wożniak,   dyrektor MDK,   koronawirus,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.