Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17980) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (0)Licheń. Koncerty organowe w letnie niedziele o 14. ... (1)

Stare Miasto. Na terenie gminy budowane jest oświetlenie uliczne

Dodano: 1.06.2020 11:18

Na terenie gminy Stare Miasto sukcesywnie budowane i uzupełniane jest oświetlenie uliczne.

Dobrze oświetlone ulice poprawiają bezpieczeństwo mieszkańców oraz użytkowników dróg – zarówno pieszych jak i kierowców. W ostatnich dniach wybudowano siedem lamp solarnych – dwie w Barczygłowie (ul. Słoneczna), dwie w Krągoli (ul. Zielona) i trzy w Główiewie. Inwestycje powstały w ramach funduszu sołeckiego i wyniosły łącznie 56 tys. zł.

Podpisane zostały również dwie umowy na realizację budowy oświe­tlenia w miejscowościach: Barczygłów (ul. Wiosenna), Janowice (ul. Brylantowa), Karsy, Lisiec Wielki (ul. Kościelna), Posoka (ul. Srebrna, Złota, Platynowa i Miedziana), Stare Miasto (ulice: Kasztanowa i Topolowa), Trójka i Żychlin (ul. Osiedle Słoneczne).

W dziewięciu zadaniach inwestycyjnych powstaną łącznie 44 punkty świetlne, których całkowity koszt wyniesie 196 135,80 zł. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach i potrwają do końca czerwca.

Źródło: Gmina Stare Miasto 

  • Stare Miasto. Na terenie gminy budowane jest oświetlenie uliczne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   oświetlenie gminy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.