Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17953) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (0)Licheń. Koncerty organowe w letnie niedziele o 14. ... (1)

Konin. Zmiana naczelnika prewencji w Miejskiej Komendzie Policji

Dodano: 1.06.2020 12:53

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie ma nowego naczelnika. Został nim kom. Wiktor Nawrocki, dotychczasowy zastępca.

Od 1 czerwca 2020r. naczelnik wydziału podinsp. Maciej Antas został przeniesiony z konińskiej jednostki do Legionowa, gdzie zmierzy się z nowymi wyzwaniami jako wykładowca w tamtejszym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Szef konińskiej policji powierzył obowiązki naczelnika Wydziału Prewencji dotychczasowemu jego zastępcy kom. Wiktorowi Nawrockiemu.

Komisarz Wiktor Nawrocki całą swoją karierę w policji rozpoczął, tak jak większość młodych funkcjonariuszy od patrolowania w Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym. Po kilku latach zbierania cennego doświadczenia został przeniesiony do Wydziału Prewencji, gdzie jako asystent,  a następnie specjalista Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem  wykonywał swoje obowiązki. W grudniu 2016 roku został mianowany na stanowisko zastępcy naczelnika prewencji, gdzie pełnił służbę do chwili obecnej.

Fot. KMP w Koninie 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   naczelnik prewencji,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

który to z koleji naczelnik bo już nie mogę się połapać
Dodano: 1.06.2020 15:01    Przez: Roman Olejnik

KOMENTARZE

który to z koleji naczelnik bo już nie mogę się połapać
Dodano: 01.06.2020 15:01    Przez: Roman Olejnik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.