Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15301) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

W czterech szkołach podstawowych remontowane będą stołówki

Dodano: 2.06.2020 14:35
Źródło: LM.pl

Ponad 230 tys. zł dofinansowania pozyskał Konin na remonty i wyposażenie stołówek szkolnych w czterech placówkach na terenie miasta.

Miasto Konin skorzysta z rządowego programu ,,Posiłek w szkole i w domu". W ramach dofinansowania wyremontowane i wyposażone zostaną stołówki szkolne w czterech placówkach oświatowych w Koninie - Szkole Podstawowej nr 3, Szkole Podstawowej nr 7, Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 15. 

Łączna kwota pozyskanej dotacji to ponad 230 517 zł. To najwyższe dofinansowanie spośród wszystkich dotowanych samorządów w Wielkopolsce. Miasto Konin będzie musiało ponieść wkład własny w wysokości 20 procent nakładów.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.