Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020, imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17995) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (30) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (2)

Konin. Komenda Miejska Policji ma nowego zastępcę komendanta

Dodano: 4.06.2020 15:38

Od dziś Komenda Miejska Policji w Koninie ma nowego zastępcę komendanta. Został nim podinsp. Artur Rychliński.

W dniu 4 czerwca 2020 roku komendant wojewódzki policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, powierzył obowiązki zastępcy podinsp. Arturowi Rychlińskiemu. Nadkoisarz Roman Pankowski objął obowiązki pierwszego zastępcy komendanta policji w Koninie.

Podinsp. Artur Rychliński jest jednym z najbardziej doświadczonych oficerów w konińskiej jednostce. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku.  Od początku służby związany był z komórkami pionu prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Jego zaangażowanie, doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe zaowocowały awansami na wyższe stanowiska służbowe. W przeciągu 29-letniej kariery zajmował  m.in. stanowisko asystenta, specjalisty, kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego, zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji oraz naczelnika Wydziału Sztab Policji. Od 22 lat dowodził nieetatową grupą rozpoznania minersko - pirotechnicznego KMP w Koninie oraz przez 17 lat pełnił funkcję instruktora wyszkolenia strzeleckiego.

Fot. KMP w Koninie 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   komendant,   zastępca komendanta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Safile Sillah
Dodano: 05.06.2020 04:27    Przez: ~9790624

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.