Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17851) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Na giełdę tylko w maseczce. Handel startuje w najbliższą niedzielę

Dodano: 5.06.2020 13:08
Źródło: LM.pl

7 czerwca, w najbliższą niedzielę, po raz pierwszy od czasu rozpoczęcia epidemii koronawirusa wznowiony zostanie handel na konińskiej giełdzie. MOSiR opublikował zasady organizacji.

Dziewięć punktów obejmują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, które będą obowiązywać na konińskiej giełdzie już od najbliższej niedzieli. Przypomnijmy, niedzielny handel przy ul. Podwale wstrzymany został z powodu epidemii koronawirusa. Od 7 czerwca MOSiR Konin przywraca giełdę, choć w specjalnym reżimie sanitarnym.

Zasady są zbieżne z ogólnymi zaleceniami epidemicznymi. Na giełdzie trzeba będzie zasłaniać twarz. Przy wejściu i wyjściu, w budynku administracyjnym, przy kasach i toaletach dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk. Uczestnicy mają w miarę możliwości zachowywać dwumetrowy dystans, a sprzedawcy mają zapewniać rękawiczki jednorazowe i płyn do dezynfekcji. 

Nos i usta odkrywać będzie można tylko przy okazji spożycia posiłków, w specjalnie wydzielonych strefach gastronomicznych. - Po dokonaniu zakupów należy niezwłocznie opuścić teren giełdy - informuje MOSiR Konin. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:giełda,   MOSiR Konin,   epidemia,   koronawirus,   dezynfekcja rąk,   zakrywanie twarzy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Powaliło wszystkie publiczne jednostki. W marketach tłumy i nikt nie trzyma żadnych procedur, a w urzędach dzwonki, kontakt telefoniczny lub internetowy. Nikomu się nie chce pracować.
Dodano: 5.06.2020 16:44    Przez: Hans Gruber

KOMENTARZE

avatar Powaliło wszystkie publiczne jednostki. W marketach tłumy i nikt nie trzyma żadnych procedur, a w urzędach dzwonki, kontakt telefoniczny lub internetowy. Nikomu się nie chce pracować.
Dodano: 05.06.2020 16:44    Przez: Hans Gruber
kiedy otworzą imprezy w adr clubie ?
Dodano: 05.06.2020 21:14    Przez: ~Koniak
ale siuper, w kuńcu najym sie kebabym i nachlum sie piwska
Dodano: 06.06.2020 11:40    Przez: artur

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.