Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17862) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Nasze Sprawy: 5G wkracza do Polski. Czy jest się czego bać?

Dodano: 5.06.2020 22:10
Źródło: LM.pl

Technologia 5G wywołuje duże emocje. Na uzasadnione pytania i wątpliwości odpowiadali w najnowszym programie ,,Nasze Sprawy" specjaliści z całego kraju.

Dr hab. Grzegorz Tatoń z Zakładu Biofizyki, Katedry Fizjologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rafał Pawlak z Instytutu Łączności - Polskiego Instytutu Badawczego oraz Witold Tomaszewski, dziennikarz technologiczny to eksperci, których zaprosiliśmy do rozmowy na temat wprowadzanej obecnie technologii 5G.

Urosło wokół niej wiele mitów, teorii spiskowych, ale i uzasadnionych wątpliwości i pytań. I właśnie na takie pytania odpowiadali zaproszeni goście. Do czego ma nam służyć 5G? Czy istnieje jakieś zagrożenie dla zdrowia i czy prowadzone są badania na ten temat? Po odpowiedzi zapraszamy do materiału poniżej.

Lista poruszanych tematów:
2:20 Na czym polega technologia 5G?
6:16 Czym 5G różni się od obecnie stosowanej technologii?
10:14 Jak 5G wpływa na zdrowie człowieka?
12:50 Czy natężenie fal elektromagnetycznych w 5G jest szkodliwe?
25:17 Jak w Polsce ustala się limity ekspozycji pól elektromagnetycznych?
31:32 Czy istnieją urządzenia chroniące przed wpływem fal elektromagnetycznych?
34:30 Skąd w świecie rozwiniętych technologii biorą się teorie spiskowe o 5G?
40:48 Czy potrzebna jest kampania informująca o technologii 5G?

[yt=https://youtu.be/wQI_Jq3GAJw}

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Gdyby nie było to szkodliwe, to cywilizowane kraje dbające o zdrowie i bezpieczeństwo swoich obywateli jak np. Szwajcaria dopuścili by do budowania anten 5G. Poza tym dlaczego pod osłoną nocy przepychają ustawę o 100 - krotne podwyższenie norm promieniowania?Przykład z naszego konińskiego podwórka. Porozmawiajcie z mieszkańcami bloku przy ul. Topazowej gdzie na szczycie bloku zamontowali nadajniki sieci Play. Zapytajcie o anomalie w w ich mieszkaniach, a przede wszystkim o ich samopoczucie. Wszystko co niewygodne dla rządu jest jeszcze tzw. teoria spiskową, która po czasie okazuje się być faktem. W internecie jest pełno opinii niezależnych osób, wśród nich cenieni profesorowie odpowiednich dziedzin, którzy wypowiadają się na ten temat. Samorząd, nie będzie kwestionować bezpieczeństwa sieci 5G bo po prostu dostają pieniądze za to, że udostępniają teren pod budowę masztów. Tych ludzi nie obchodzi wasze zdrowie!
Dodano: 06.06.2020 08:19    Przez: Solam Veritatem
avatar Do @Solam Veritatem: Puknij Ty się w głowę! Szwajcaria nie wstrzymała budowy sieci 5G i nadal je buduje. Po za tym, tu nie zwiększa się promieniowanie, a raczej częstotliwość a im ona większa tym zasięg anten słabszy i dlatego ma być właśnie "las anten". A to wszystko po to by zmniejszyć komórkę pola i bardziej Cię namierzyć. Anteny mogą być nawet na budynkach w formie pudełka od butów i ich nawet nie zauważysz. Poczytaj sobie co to jest program PRISM, czy sieć Echelon to może zrozumiesz o co tu chodzi.
Dodano: 06.06.2020 16:18    Przez: Pulsar71
avatar Zawsze mnie zadziwia fakt iż ci którzy uważają się za najświetlejsze elyty są najbardziej zababonne i najbardziej przesądne.Bo czym jest sprzeciw przeciw 5G, przecież jest już 2g,3g,4g a z radiem i falami radiowymi żyjemy od początku XX wieku.Albo to są zwykli usłużni idioci ktorzy ulegają chińskim fejkom gdyż z przyczyn obronnych wybrano system amerykański Microsoftu a nie chiński tudzież poszukują jakiejś nowej religii, nowych cudów i objawień.Człowiek został stworzony przez Boga zawsze go będzie szukał, stąd w ateistycznych moralnie upadłych narodach zachodu takie zaintersoewanie wróżkami, dość powiedzieć iż w toretycznie światłych Niemczech drugim nalepiej płatnym zawodem to dentyście jest wróżka.Wcale więc się nie dziwię iż maszty 5g brane są za szatańskie zło. Zresztą szkoła coraz bardziej się degeneruje, powszchna stała się nieznajomość ,fizyki, matematyki i nauk przyrodniczych, lewacko-liberane elity próbują cofnąć narody do okresu sprzed oświecenia.Z powodzeniem jak widać.
Dodano: 06.06.2020 14:11    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar Ponad 140 ataków na maszty 5G w całej Europie.
Dodano: 06.06.2020 15:43    Przez: Piotr
avatar Georgette Mosbacher: 5G to jak umieszczenie kamery w każdym domu.
Dodano: 06.06.2020 16:20    Przez: Piotr
avatar Polska oddała Mossadowi całe swoje cyberbezpieczeństwo (WIDEO)
Dodano: 06.06.2020 16:24    Przez: Piotr
avatar Koncern Billa Gatesa zainwestuje miliard dolarów w transformację cyfrową w Polsce. (Dlaczego rząd przekazuje kontrolę nad państwem człowiekowi który jest zbrodniarzem reprezentującym globalną agendę dążącą do depopulacji i zniewolenia ludzkości?)
Dodano: 06.06.2020 16:34    Przez: Piotr
avatar Grzegorz Braun mówi w sejmie o realizacji celów NWO na zlecenie "Starszych i Mądrzejszych"
Dodano: 06.06.2020 16:37    Przez: Piotr
avatar SKANDAL! Agenci Mossadu w POLSKICH "służbach specjalnych"? G. Braun: Hańba Wam!
Dodano: 06.06.2020 16:45    Przez: Piotr
avatar 5G APOKALIPSA - Wyginięcie - Lektor PL.
Dodano: 06.06.2020 17:12    Przez: Piotr
Do Tomasza Wielkiego-podoba mi się twoje twierdzenie,że tylko "zababonni" ludzie chodzą do wróżek zamiast wierzyć w istnienie Boga.Poza tym przypominam,że to twój papież Pius X przeklął elektryczność,samoloty,kolej żelazną i oświetlenie gazowe,jako wynalazek szatana.A przed Oświeceniem były Wieki Ciemne,czyli totalitarne rządy Kościoła.
Dodano: 07.06.2020 12:35    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.