Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15988) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Po przerwie w Konińskim Domu Kultury ruszyły zajęcia artystyczne

Dodano: 10.06.2020 11:51

W Konińskim Domu Kultury ruszyły zajęcia artystyczne. Rozpoczęły się treningi taneczne oraz lekcje plastyki w Atelier KreDKa.

W tym tygodniu odbędą się zajęcia we wszystkich grupach tanecznych: CODA Marty Merdzińskiej, CORTE Anny Cherniei, FUKS Jacka Szczepankiewicza, Body and Soul Grzegorza Ambroziaka, Zespole Pieśni i Tańca ,,Konin” Dariusza Intrysa oraz w pracowni plastycznej Katarzyny Mijakowskiej.

Instruktorzy pracują z dziećmi i młodzieżą w grupach od 5 do 10 osób, w zależności od wielkości sali. W budynku KDK jednocześnie może przebywać maksymalnie 32 uczestników zajęć artystycznych i trzech instruktorów. Uczestnikom zajęć przed wejściem na zajęcia mierzona jest temperatura (za zgodą rodzica).

Na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury dostępny jest harmonogram, regulaminy i wszelkie zgody.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   zajęcia artystyczne,   koronawirus,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.