Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17146) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
2 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zwycięzca telewizyjnego show zaśpiewał dla mieszka ... (2)Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwa ... (0)

Turek. 21-latek przekroczył prędkość i jechał bez uprawnień

Dodano: 10.06.2020 19:21

Policjanci z Turku zatrzymali 21-letniego kierowcę Audi, który złamał wiele przepisów ruchu drogowego. 

Kierowca jechał z prędkością 177 km/h, nie stosował się do znaków i wyprzedzał na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniach. Dodatkowo prowadził mimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę na drogach powiatu tureckiego zauważyli samochód Audi A6, który poruszał się z nadmierną prędkością. Kierujący samochodem wyprzedzał na przejściu dla pieszych, skrzyżowaniach i dodatkowo jechał z prędkością aż 177 km/h. Policjanci niezwłocznie przerwali niebezpieczną jazdę i zatrzymali Audi.

Kierowca swoją jazdą spowodował olbrzymie zagrożenie w ruchu drogowym i dlatego policjanci uznali że mandat byłby zbyt niską karą. Skierują wniosek do sądu o ukaranie pirata drogowego za szereg popełnionych wykroczeń. Funkcjonariusze sprawdzili dane kierowcy w policyjnym systemie. Okazało się, że 21-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem mimo cofniętych uprawnień. W myśl przepisów może mu grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   przekroczenie prędkości,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.