Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17075) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Barłogi. Otwarcie mostu na rzece Rgilewce. Dobra współpraca

Dodano: 19.06.2020 09:37

W Barłogach, na terenie gminy Grzegorzew, wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska wraz ze starostą kolskim oraz Bożeną Dominiak, wójtem uczestniczyła w otwarciu mostu na rzece Rgilewce.

 - Cieszę się, że rządowe środki zmieniają rzeczywistość Polaków, budują bezpieczeństwo i pomyślną przyszłość nas wszystkich - akcentowała Aneta Niestrawska. - Ta inwestycja to także kolejny przykład współpracy pomiędzy samorządem i rządem. 

Inwestycja, której całkowity koszt wyniósł 2.643.441 z czego 1.194.740 to dofinansowanie Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, a wkład własny powiatu kolskiego to 1.331.325 zł, a także 117.375  zł środków własnych gminy Grzegorzew. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Barłogi,   most na Rgilewce,   Bożena Dominak,   wójt gminy Grzegorzew,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A co tam znów ksiądz robi?Czy bez niego most się zawali Ludzie kim oni są ze wszystko świecicie Ogladacie telewizję i reportaże na co ich stać Ludzie bez wstydu i honoru
Dodano: 20.06.2020 11:55    Przez: ~XXX

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.