Dzisiaj jest wtorek 4 sierpnia 2020, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16755) SPORT FORUM FIRMY (5512) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Polak, który uratował trójkę dzieci, pochodził z r ... (1)Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)

Osiem nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 w Wielkopolsce

Dodano: 20.06.2020 11:04
Źródło: LM.pl

Osiem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce. Nie ma wśród nich mieszkańców Konińskiego.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu w Poznaniu informuje, że minionej doby odnotowano 8 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 mieszkańców dwóch powiatów: kępińskiego – 5 osób i kaliskiego – 3 osoby. Natomiast w szpitalu w Kępnie zmarł 66-latek z powiatu kępińskiego, a w szpitalu w Wolicy zmarła 90-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego. Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano 2448 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 169 osób zmarło, a 1686 wyzdrowiały.

W Koninie i powiecie konińskim nie odnotowano nowych zakażeń, ale hospitalizowane są 4 osoby, które oczekują na wynik badania w kierunku koronawirusa. Prób pobranych przez koniński sanepid do tej pory jest 1112, a w ostatniej dobie – 8 W kwarantannie aktualnie przebywa 111 osób, z tego 9 osób z kontaktu i 102 graniczne.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.